Diskuse

Vložit příspěvek
(6180)
Miloš : 16. 04. 2013 20:46

To: Jerry, Lukeš, Bosák, František a vlastně i všem dalším.
Budu rád, pokud se přidá víc lidí. Neběhám nic moc, ale pro každou blbost se nadchnu. Nevím, jestli je to dobře nebo špatně, ale jsem za to rád. Takže, pojďme udělat něco pro sebe a posunout se o kousek dál. …… http://sportvisio.webnode.cz/pulmaraton/propozice/
.....a pokud se bude chtít proběhnout někdo jen tak, jsem k dispozici.
lukes : 16. 04. 2013 20:40

Miloši dík, o závodě vím, a asi bych to zkusil, když je to za humny....jen v tomto termínu bývá dřevo....snad to nebude taková masovka jako v Paříži..
Na antuku se s Pepíkem moc těšíme....
Jerry : 16. 04. 2013 17:43

Pro Miloše a běžce: Miloši pěkně! Já bych do toho půlmaratónu šel. Do října snad potrénuju, doufám, že nás bude víc..
Pro FKDP: Taky dobře ty, akorát nevím, kdo s tebou ještě půjde, nějak jsme si to už snad ani na tý teplý skále v neděli ani neuměli představit. Nicméně shěhofilům zdarPro všechny: Kdybyste náhodou nevěděli co se sobotním večerem, Omiš Band( Tomáš, Petr, David) bude hrát v jednoum country klubu v Chlumci, zadarmo..
FKDP : 16. 04. 2013 09:10

Pro Miloše: gratuluji! Ale stejně sis mohl dát nejdřív s námi ty skialpy ... :-)

Pro Lenku: jak se ušlape antuka tak začneme! Těším se. Věřím, že to ještě v dubnu stihneme.

Pro (nejen) víkendové lezce: zřejmě parádní zahájení venkovní lezecké sezóny! Jen tak dál. Mimochodem Jana to hezky popsala. Já si ještě užíval skialpy, ale brzy je asi vyměním za batoh s lanem.

Pro ještě nenabažené sněhem: pokud se nevyplní předpověď počasí a bude lépěji, vyrazil bych na skialpy i tuto sobotu.
Miloš : 16. 04. 2013 08:38

to: Jagyč ...a nebudeš to mít ani tak daleko, běh je v HK - stačí se jen přihlásit. pic http://sportvisio.webnode.cz/pulmaraton/propozice/
Pavlina : 15. 04. 2013 19:20

víkendový vandr na Hejdě (naproti Ostaši) byl taky parádní, je tam sice v lese ještě led, sněhu po kolena, ale převisy na přespání luxusní... doporučuju :-)
Miloš : 15. 04. 2013 15:27

To: Jagyč a Bosák. Maraton v Paříži (anebo jinde) si Jirko určitě zaběhni, je to docela prča. Když nemůžeš, nikdo to nepozná, bo kolem tebe je takových lidí víc :oD.
Teď pár čísel: Byla to zatím moje nejmasovější akce. Celkem se účastnilo 50 000 lidí. No a já doběhl na pořadí 31 423. Čas byl mizerný 04h45´46" v kategorii Senior Men, ale zážitek suprový. Tak někdy při společném běhu. Zdarec
partak : 15. 04. 2013 13:51

jdu dnes od 16 hod do vlčí,musím se nějak rozhýbat,ta KH mě po zimě dala. bůůůů
Lenka : 15. 04. 2013 07:34

Souhlasím s Janou, polezení v KH bylo super. A dotaz na Františka, kdypak začne pondělí volejbal? Hezké jarní dny
Jana V. : 14. 04. 2013 22:00

Dnesni lezeni v Kutne Hore byla parada, po me prospane zime to bylo krasne probuzeni do jara. Me nohy i ruce hraji vsemi barvami, jak jsem byla donuce vylezt svuj prvni previs (ten nejlehci co tam je), diky Jerrymu, ze to se mnou vytrpel a venoval se mi. Zopakovala jsem si zaklady a totalne se znicila :-D, ale byl to moc fajn den. Jinak jako obvykle Partak prodaval vajicka a lakal lidi do Chorvatska, Jagyc a Honza Cejpik skakali po skale jako koza srouboroha (pro mne nepochopitelne jak ta koza tak kluci). Rozhodne to stalo za to. Tak snad zase brzy nekdy na nejake skale. Diky :-) Jana
lukes : 13. 04. 2013 19:47

Jedu s vámi zítra do KH z HK, v 9.
Jana V. : 13. 04. 2013 09:55

Ahoj, v nedeli chci s Partakem na lezeni, jestli nekdo pojede z HK autem, rada se svezu
Partak : 12. 04. 2013 11:59

ahoj v neděli jedu na lezeni do kutne hory,odjíždím v 9hod z Hořic.
školník : 10. 04. 2013 20:29

Ahojky všem, připomínám promítání v AC. Najděte si chvilku a přijďte si poslechnout Vojtovo vyprávění. Těšíme se školník
lukes : 10. 04. 2013 07:59

Dychtivý čtenář Bosák jistě něco napíše...rád.
Gratulace Milošovi...taky mě to láká...ale asi odolám.
J
Jerry : 09. 04. 2013 17:14

A když jsme u toho- co nějaký report z Velikonočního Králičákového dýchánku??
Jerry : 09. 04. 2013 17:12

Hezkypěkně obě party
FKDP : 09. 04. 2013 10:45

Více info podá Vláďa, ale jak napsala Adéla - bylo tam dobře. Slunečno i mlhavo, firn i prašan, vrchol i kaňon (obojí hodnotné), super lyžování i opalování, kamna i vařiče, pivo i ... :-) Atd. atd. Na vyprávění samotné i s fotkami se moc těším! A dychtivý(á) čtenář(ka) nechť se těší též. Má na co!

PS: krátký článek o vašem výletě by slušel, neboť fotky jsou nádherné. Diskusní příspěvek brzy zapadne ...
Bosák : 09. 04. 2013 10:19

Alpy - nádhera - jediná chyba... dychtivý čtenář si žádá více info...
Mimochodem Miloš dal o víkendu v Paříži maratón...uááá je to borec!
Zpátky do historie - pár fotek z předminulého víkendu v Rakousích (ledy a bombastická lyžba v prašanu) v "mezinárodním" složení teamu (Trutnov-já, HK-Jagyč, Benešov u Semil, Praha, 2xStrakonice, 2xČB) jsou k vidění na: www.klebon.ic.cz
Adéla : 09. 04. 2013 07:44

Skialpy - Alpy? Nádhera. Mělo to jedinou chybu, museli jsme se vrátit. A.