Diskuse

Vložit příspěvek
(6180)
Jerry : 24. 10. 2011 11:52

Bosáku trochu jsi nás překvapil,že jsi nešel lízt s náma.
Ale na Suškách vy koukám taky docela fajn polezenice. Libor na Panťáku lezl taky.Tom nám natáh i další "lehčí" cesty,tak jsme zalezli všichni. Pěkný závěr sezóny..
Bosák : 24. 10. 2011 11:07

Tome - PARÁDA!!!, Jerry - klobouk dolů za trpělivost. Mimochodem - co jste v neděli lezli krom Tomova superprásku? Lezl s vámi i Libor?
Já v neděli při příjemné rodinné prochajdě pod Chrámovkama v Teplických pozoroval s letošní skalní sezónou loučící se promrzlé lezčíky...
Jinak potvrzuji tradičně kvalitní Omišské šlágry v Boučské útulně... po sobotní pohodové lezenici na Suškách s Lácou (Hlavní - něco vlhkého a zmrzlého v západní stěně VI, Jižní traverz V, Jičínská VII, Nové cesta VI, Samotář - Maškova VIIb). Babí léto budiž pochváleno!!!
Pic
lukes : 24. 10. 2011 10:05

Dovoluji s přerušit Jerryho pěkný monolog :-). Gratuluji maloskalákům, pěkně Vám to vyšlo....
A z vedlejšího soudku. Nejde někdo dnes na stěnu? Já bych rád.
J
Jerry : 24. 10. 2011 09:39

Dovolím si krátké shrnutí akce Malá skála:lezlo se,hrálo se,výletovalo se,nakonec oddílová účast docela slušná(kromě mě+2 a Toma s Omiš bandou Libor,Bosák s Lácou,Jenča+2 a taky nám zachovala věrnost trojice pražaček..)počasí přálo a nakonec po poctivé přípravě a nácviku i doladění formy večer u Boučků se Tomášovi podařil další super prásk na Pantheonu: SATISFAKCE!Další těžká desítka teda na Tomášově kontě,dle jeho slov určitě patří do pětice nejtěžších cest,co se mu kdy zatím podařily.Jsem rád,že jsem byl svědkem a zároveň jističem..pěkný víkend to byl a doufám,že další pěkný a prodloužený nás čeká :-)
Jerry : 22. 10. 2011 11:06

kdo by snad ještě váhal,co s načatým víkendem,platí Malá skála a lezení v jejím okolí a večer hraní a zpívání u Boučků.Včera se to už prý vydařilo.Tom s klukama a Libor s Káťou.Dneska se tam kromě mě chystá ještě Bosák a Jenča..
Jerry : 20. 10. 2011 17:45

Vyzkoušené rozumné a prý příjemné ubytování v Malé skále blízko Sokolovny pan Zrcek tel:481121005
ANONYM : 19. 10. 2011 04:42

Welcome to Wood Speaker Stands! Are you looking for wood speaker stands but don’t know where to look? It’s important to know that you’re not alone in seeking the highest quality wooden speaker stands.Our speaker stands are specifically designed for center channel speakers. You're sure to find a perfect stylish solution for your sound system.Enjoy your stay!
Competitive Speaker Stands products from various China Speaker Stands manufacturers & suppliers are listed below,please view them and select the most helpful info for you. Besides, we also provide you microphone stands and multi pin connectors.A microphone stand or mic stand is a free-standing mount for a microphone. It allows the microphone to be positioned in the studio, on stage or on location without requiring a person to hold it., for your choice.

Jerry : 18. 10. 2011 16:46

zítra počasí asi bouldrování přát nebude.Stěnu nedávám,jdu poprvé v životě hrát florbal.Snad to přežiju :-)
Bosák : 18. 10. 2011 13:33

Tome - smekám a mailem posílám další výzvu, tentokrát z Teplických skal
Zítra bych měl být v HK, pokud budete bouldrovat či zápolit na stěně - dejte vědět...
Danča : 18. 10. 2011 11:44

Skalky nevyšly, resp. se mi odrovnal spolulezec na gymnastice, takže na nábřeží dorazím taky-asi o chvilku dřív, ať si ji užiju za světla, ale pak ti klidně budu svítit, Jerry :)
Jerry : 18. 10. 2011 10:02

po včerejší sondáži boudrovací zdi na nábřeží se tam dneska po 18 chystám tentokrát i s lezečkama. Docela mě to tam nadchlo,ve srovnání s cihlovkou aspoň pro mě zatím nebe a dudy.Ale ještě uvidím,až si to tam pořádně osahám..
Danča : 17. 10. 2011 16:40

Bolder-team najdete na Eliščině nábřeží (tedy Labe)u Sokola (nebo plaveckého areálu)
Jerry : 17. 10. 2011 16:09

Tom kabrňák hlásí začátek třecí sezóny,a proto je v plánu na víkend lezení v okolí Malé skály(panťák,Sušky..)+večerní hraní a zpívání Omiš bandu v hospůdce u Boučků!
Jerry : 17. 10. 2011 16:03

Tak to se na vás z práce cestou do AC rád přijdu aspoň podívat..Tam na té zdi u Labe?
Honza : 17. 10. 2011 15:25

Kterou část nábřeží máš na mysli?
Danča : 17. 10. 2011 15:12

Jo jo, podzimní sezona se rozjíždí ... Tom je kabrňák ... a my ostatní, ať nezůstaneme u slov hurá do akce! :)
Dneska jdu s Martinem boldřit na nábřeží cca v 18:15. Kdo chce, ať vezme termosku čapku a přidá se :)Díky lampám je tam vidět dlouho do noci ;)
TomášM. : 17. 10. 2011 14:08

Zdar!
Jo včera na Křížáku super,tření ideál!Dali jsme několik krásných sedmiček a osmiček a kromě toho se mi povedl jeden z nějtěžších místních prásků-Pár kopečků navíc Xb na Zmrzlinu-Počasí i Danča mají pochvalu za výdrž:-)
Večer už zas byla zima jako prase,ale tak to má být-Podzimní sezóna se pěkně rozjíždí,snad to dlouho vydrží:-)
Jerry : 17. 10. 2011 10:57

No tak,Tome (Dančo),pochlubte se se včerejškem :-)
Jerry : 17. 10. 2011 10:24

já nedávám volejbal ani Malešov.Práce...
V Obřáku bylo parádně,musím potvrdit
Pavlina : 17. 10. 2011 07:36

volejbal už asi nedávám, je kosa a mám ráda své prsty :-)