Diskuse

Vložit příspěvek
(6180)
Bosák : 12. 05. 2010 09:19

to Jerry: Zdar Pyrenejský vodáku, užívej si, v ČR dle slov klasika "chčije a chčije..."
jistidlo: díky za tipy, nakonec jsem zvolil Toucana od Simondu
lezení: na Hořice to dnes nevypadá, co zítra stěna v HK od 18.30, tj. protažení před Vulkánem?
Jerry : 11. 05. 2010 23:29

Zdravím vás ze Španělských Pyrenejí!Zrovna dneska jsme jeli řeku Ara pramenící pod třitisícovkou Monte Perdido v NP Ordesa.Nádhera-řeky mají sílu a denně sjedeme v průměru 3O km ve slušné obtížnosti.Ale ty hory tady vypadají nádherně a říkám si,že se sem někdy musím vydat s báglem a pohorama.Bosáku reverso 3 je dobrá volba,Užijte si Vulkán a mějte se fajn.Jerry
Jarmila : 11. 05. 2010 13:16

Lenko a Honzo, díky za včerejší perfektně připravené promítání, za krásné a rozmanité záběry nádherné novozélandské přírody i za úžasný podtext, který jsem z Vašeho promítání a vyprávění cítila..."byli jsme tam rádi spolu"...
Jen tak dál Čejpíci, ať Vám to vydrží!
FKDP : 11. 05. 2010 09:12

Včerejší volejbálek 3 na 2 skvělý! Jagyč s Mlamicí nás, mě, Slávka a Zdeňku, občas pěkně proháněli.
A z vyprávění vím, že i večerní promítání bylo více než skvělé, ale to již nechám na divácích samotných.
Prostě povedené pondělí!
A k tomu příštímu, hned za týden, bych chtěl upozornit na možnou brigádičku na hřišti na plážovku. Zda opravdu bude ještě upřesním.
Za čtrnáct dní se pak opět těším na líté boje za a pod sítí. Občas pak i v ní... :-)
Slávek : 10. 05. 2010 15:45

nosič mám, dnes ho beru s sebou, tak ti ho hodím domů:)
Jana : 10. 05. 2010 15:04

Ahoj Slávku, slíbil jsi ještě jeden nosič - nejlépe červený pro Berušky. Že na nás budeš myslet:)Jinak Berušky se omlouvají ale nemůžou. A bude co do nosiče - hospoda má v pondělí zavřeno.
Slávek : 10. 05. 2010 14:46

Ahoj, na volejbálek dorazim, ale jak je mím zykem o něco málo později, nevím jak se urvu z práce. Pro dříve příchozí - nosič na pivka jsem posledně zapoměl v baru, tak si ho tam vyzvedněte:)
Lenka : 10. 05. 2010 14:07

I přesto,že jsme neměli být účastníky výletu na Malou Fatru, jsme se rádi zúčastnili náhradního víkendového programu v Obřáku. A stálo to rozhodně za to. Počasí fajnové a výlet naplánovaný Hombrém a Prezidentem neměl chybu. Díky za to. Dnešní promítání v AC bude začínat přesně ve 20:00, na setmění čekat nemusíme, protože Zdenda Vrága má super projektor se svítivostí poledního sluníčka:-) Takže zvláště pro volejbalisty opakuji: začátek ve 20 hod :-)
lukes : 10. 05. 2010 13:36

Já tam budu v 5 (kdo ještě?), do AC pak jedu autem, tak tam někoho (max 4ks) mohu vzít. Snad bude počasí i počet účastnílů hratelný... J
FKDP : 10. 05. 2010 13:16

Tak ne! Zpět! Dnes to bude čistě oddílové, tudíž pohodové. Bez smečí a nepřijímatelných podání! :-)
FKDP : 10. 05. 2010 13:02

Pokud se nějak moc výrazně nespletou naši meteověštci, bude počasí na dnešní volejbalové pondělí ideální! Berušky jsou obzvláště natěšené... :-) Určitě pár z nich!
Sraz jako vždy okolo páté. :-)
Odjezd do AC na promítání lze MHD v 19,42 hod. a u FN to je ve 20,12 hod.
FKDP : 06. 05. 2010 20:11

Z důvodu předpovědi špatného počasí na Malé Fatře o tomto víkendu se někteří rozhodli strávit víkend v Obřáku. Vyměníme hory vzdálené za hory bližší. :-)
Přijít lze kdykoliv, stačí se ozvat. Na schovaný klíč u chat č. 3 a 4 každého rád navedu, neboť na sobotu plánujeme celodenní výlet. Pivečko pouze vlastní. Páteční sraz je cca v 18,30 u parkoviště v Peci. Osobně jedu v 16,04 vlakem z HK.
Všem pak přeji příjemně strávený víkend.
Honza : 06. 05. 2010 10:51

to Bosák: Vesměs jakýkoli kýbl :)
Slyšel jsem chválu na Tukana a Reverso 3, Tukan má moc hejblátek. Reverso 3 je lehké a umí vše co je potřeba. Tuším že ho používá Jerry.
Jinak tady jsou jistítka celkem hezky popsaná: http://quill-outdoor.cz/simond-toucan-vs-reverso-3-vs-atc-guide
Bosák : 05. 05. 2010 08:36

Konečně jsem se smířil s myšlenkou, že jistící 8 můžu nahradit. Tož kamarádi/ky - jaké jistidlo mi doporučíte (typ, tvar,...), pro universální použití (plné lano i dvojčata)? Moc díky za radu.
lukes : 04. 05. 2010 14:35

Děkuji všem, za projevenou účast....
Přestože je počasí, jaké je, jedeme dnes před pátou s Bosákem do Josefa, popolézt na nějakou skalku, kdyby se chtěl někdo přidat, bude vítán. J
Lenka : 03. 05. 2010 13:30

Na Kindrův dotaz: teď už jsme na řadě asi my:)
KINDR : 03. 05. 2010 10:59

Svatba proběhla rychle, zaznělo 4x ANO, ale potom jsem jim nezáviděl. Nastalo mučení v podobě lezení s baťohem a cepínem, novomanželky jistili seč jim síly stačily. Následovala "koule" na noze v podobě obřího dudlíku. A aby toho nebylo dost ještě se objevila cikánka s dítětem a nastalo přebalování. Na závě EVA a Gogan ještě lisovali spojku na elektrický tlustý kabel. Musím vyzvednout vysokou profesionalitu obou párů, kteří se po zasypání pytlíkem rýží odebrali na zaslouženou hostinu.
Jen více svateb!! Kdopak je teď na řadě?
FKDP : 03. 05. 2010 09:39

Jééé, tak nám ty stránky zase jdou! Děkuji našemu správci. Od včerejšího odpoledne na to čekám, abych splnil slib. Vše mám připraveno, Jagyči!
Ke svatbě pak toliko, že byla nádherná! Opravdu to měli moc hezké.
A víkend? Fajnové čaroďky ve Stěžerách na hřišti, sobotní pohoda, poté do čtyř do rána nad první části slibovaného, do obídka leháro a odpolední činnost nad druhou částí. U fotbalu a motorek v TV. Prostě nádherně prolenošený víkend!!! :-)
Jerry : 03. 05. 2010 09:16

zase nějaký ticho po pěšině..a přitom v pátek jme byli svědky(někteří i ti skuteční)krásné dvojsvatby!takže ještě jednou všem novomanželům hodně štěstí!I počasí měli objednané luxusní,to však moc dlouho nevydrželo,a tak jme byli nuceni s Tomem po celonočním slejváku zdrhat z Ostaše(jak trefně podotknul šéfik kiosku "skály nám poněkud zlahvovatěly"),tak jsme sobotní odpoledne prolezli v Novoměstském HISu,kde to šlo-tam bylo sucho.Uznání patří místním,kteří se o zdejší perníkolom vzorně starají.I přesto jsme však oba ušlápli řádný list šutru,naštěstí ale padal mimo jističovu hlavu.no,písek je písek,tak snad příště..
Jerry : 28. 04. 2010 16:52

když na to tak koukáme,tak asi bude muset přijet posila ze Seweru a hlavně s D.J.Tomem nažhaveným na berušky!Tentokrát nás nedostanou:-))
lezení a svatbám zdar.Já třeba stihnu obojí