Diskuse

Vložit příspěvek
(6180)
Bosák : 28. 04. 2010 14:24

termíny sleduji a pokud to půjde - rád se připojím k odhánění kanárů
FKDP : 28. 04. 2010 13:19

Věřím ve vítězství!!! :-) Jako vždy! Jen nesmíme začít ve třech proti šesti na celé hřiště... :-)))
lukes : 28. 04. 2010 12:43

Fando, jestli si potřebujou ještě víc zdvihnout sebevědomí, jsem pro, třeba zazpívá....
Ivanko, užijte si Prachov a Sušky a at vám vydrží počasí. V pátek tam bylo úžasně. J
FKDP : 28. 04. 2010 12:31

V Sedmihorkách vyzbyla jedna dvoulůžková chatka rezervovaná na víkend 14.-16.5.! Má o ni někdo zájem?
K pondělní "plážovce" snad jen toliko, že jsme si skvěle zahráli, sluníčko nakonec příjemně hřálo a opalovalo a od Berušek jsme dostali téměř "kanára"! :-) Z jejich strany je zájem o další zápas. Co na to my zmordovaní a umlácení smečemi? :-)))
Ivanka : 28. 04. 2010 11:45

Já vyrážím za hodinu na Prachov a koukala jsem Jagyči,že jste tam řádili v pátek-na Pelíšku.Ráda bych se k Vám přidala třeba příští týden,pokud to vyjde.Jinak Vám všem,co máte v pátek svatbu,přeji,abyste to všechno zvládli a byli šťastní...Budeme na Vás myslet,ale asi někde na Suškách:)Lezení a svatbám zdar! Iv
lukes : 28. 04. 2010 07:28

Co dneska lezení ve Vlčí? Pojedu asi z HK. Viděl bych to na čtvrtou odjezd. Přidá se někdo? J
TomášM. : 27. 04. 2010 13:01

Jasně,víkend jak noha!!!
Od pátku do neděle na Ostaši a zážitky ve skalách i v hospě,se správnejma lidma a o to jde nejvíc!zdar
Ivanka : 26. 04. 2010 18:06

Nádherný lezecký víkend!!!První lezení na písku bylo trochu náročné a naštěstí i pády dopadly dobře...Přeji všem pohodový týden.
Slávek : 26. 04. 2010 14:58

Tady v Pcích teď chcalo jak z konve. Doufám, že ve Stěžerách moc ne, jinak bude antuka poněkud mazlavá:)
Jerry : 26. 04. 2010 13:34

No,pěkně,chlapci,pěkně-fotky jako vždy exluzivní!Asi nejen vy jste si o víkendu pěkně zalezli,co vím,tak ještě Ivanka,Tom,Jagyč..však počasí vyšlo parádně.A to i na Šumavě,kde jsem byl na vodě.Třeba včerejší Vydra z Modravy stála za to.ale hlavně LEZENÍ zdar!dneska na volejbal dorazím s Bocianem.Jsem teda fakt zvědav na ty Berušky :-)
FKDP : 26. 04. 2010 13:16

Přenádherné fotky ze sportovního odvětví, které se mi nějak podezřele vzdaluje... :-) Zkusím tomu udělat přítrž!!!
Pěkně jste chlapci polezli, moc pěkně!
Bosák : 26. 04. 2010 13:09

koukám Kubo, že nejen rychlejc lezeš, ale i píšeš. Alespoň oba svorně potvrzujeme, že víkend na parádním vápně byl exkluzivní...
Bosák : 26. 04. 2010 13:05

Jagyči, Tome a ostatní lezci - na jakých pískovcových věžích přibyly vaše monogramy?
Všem plážovým (dnes antukovým) hráčům přeji úspěch v boji s ženami (Beruškami) a pokud mezitím proběhne nějaký ten volejbal a Hradecký Votrok - bude jistě srandy kopec.
Já o tomto čarokrásném víkendu navštívil s Kubou jižní vícedélkové stěny Totesek. Na tu parádní polezenici, prostředí a Kubou zvolené linie nejde jen tak zapomenout - viz : http://jakub.photo-design.cz/
Slávek : 26. 04. 2010 13:01

Zdravím "vcecky" (ne, to sproské slovo to opravdu není):) Dnes na hřiště dorazím, jen nemohu slíbit přesný čas - prijedeme mi na kontrolu stavební dozor a nevím jak dlouho se s ním zdržím. Jinak mám u sebe NÁŠ oddílový nosič na pivíčka, tak pokud někdo u mě přibrzdí, můžete si na začátek matche přinést pár kousků (slovy 8x) :) Slávek
Jakub : 26. 04. 2010 12:55

Nazdar kamaradi, po dlouhe dobe se hlasim s oddilovou akci, kdy jeden Trutnovak a jeden Budejcak vyrazili do Styrska, kde si spalili zada a vylezli furu prima cest na paradnim vapne ;-)
http://jakub.photo-design.cz
lukes : 26. 04. 2010 11:07

Budu tam před pátou, u čepu:-). Jen těch chladných večerů je mi líto, písek je písek. Třeba páteční na Prachově byl úžasnej. J
FKDP : 26. 04. 2010 10:38

Připomínám dnešní první letošní "plážovku", konanou z důvodu chladných nocí, rán a večerů na antuce.
Při této příležitosti byl dohodnut prestižní zápas proti místnímu družstvu žen "Berušky", známým to rivalkám v boji o tombolu při Sportovním plesu. Začínáme v 17,00 hod, účast kohokoliv dříve bude vítána, rozehrajeme se a upravíme hřiště. Vítáni jsou i diváci!!! Při větším počtu zájemců dojde ke spravedlivému střídání, tzn., zahraje si každý, kdo bude chtít!!!
Na čepu bude od 17,00 hod chutná jedenáctka Hradecký Votrok!!!
lukes : 21. 04. 2010 12:20

Dnes na čtvrtou razím s Tomem do Vlčí, nebude-li pršet, nezmoknem. Do HK budu mít místo kdyžtak v autě.J
lukes : 20. 04. 2010 11:06

Jo, a na horách, na sklalách, podobně jako v životě, většinou nic není zadarmo, o finanční stráce nemluvě :-).
lukes : 20. 04. 2010 11:02

Stopa=30,48cm, palec=2,54cm, tedy Bill=198cm, ale to mě příjde málo....., ledaže by myslel svoje stopy....:-).J