Diskuse

Vložit příspěvek
(6180)
Jerry : 20. 04. 2010 09:48

Díky Prezidente za moc pěkný a dlouho očekávaný článek a těším se na další snad ještě poutavější,protože v něm půjde o Bernské čtyřtisícovky!Co jsem zatím slyšel od zúčastněných,tak to rozhodně nebylo zadarmo..
Včerejší promítání bylo moc fajn,takže ještě jednou díky Ivanko a Zdendo!Účast v tomto termínu doslova rekordní,přijeli i Chvaletičáci Tom s Billem-s tím co měří šest stop a palců šest(Jagyči,už jsi zjistil,kolik je to cm?)Tom se ze své skromnosti už přestává dělit zde s námi,kolik že to vylezl desítek,no každopádně už jich letos má několik a jednu si dokonce nadělil v neděli ke krásným Kristovým narozeninám na Křižáku(nebo Ostaši?)a dokazuje tím,že opravdu patří do té nejužší České pískařské špičky:-)
FKDP : 19. 04. 2010 14:13

Vzhledem k celotýdennímu "mamutovi" se omlouvám z dnešní akce v AC. Moc tam pozdravujte, já se budu snažit využít čas na nějaké ty resty, které se tu neustále naznačují! :-)
Jerry : 19. 04. 2010 09:39

Taky se těším na nový článek,ten můj o Zimním táboření už musí být po 200 přečteních už trochu nudný a hlavně neaktuální:-)Vždyť tu máme jaro a za sebou slunečný víkend.Lezci již řádí na skalách.I já jsem si s Pájou pěkně zalezl na Studenskejch v Orličkách.Kromě toho taky kajakování na Metuji a Divoké Orlici a asi 50km na bruslích na stezce Letohrad-Ústí nad Orlicí.Teda měli jsme na to všechno 3 dny:-)
Tak dneska v ACčku na Marmoladě!zdar J.
lukes : 19. 04. 2010 09:09

Koukám na předpověď a nic moc, tak bych "pravidelné" středeční viděl pro tento týden bohužel ještě na stěně. Tak pokud se to nezlepší tak bych na hradeckou stěnu dorazil tak na pátou, šestou. Přidá se někdo?
V sobotu jsme navštívili Sokolíky, dokonce i cestu jsme vylezli a na další pověsili pytel (ta ale byla spíš pro Toma)...V neděli oddychový Křížák s černilováky a Lízátky....bylo nádherně, jak jinak na skalách, že?
Na článěk se Pane Prezidente stále těšíme :-).
lukes : 17. 04. 2010 18:50

Zítra jedu na Křižák.Snad ulovíš někoho jiného :-).J
Ivanka : 17. 04. 2010 11:08

Nemá někdo v plánu vyrazit zítra dopol.do HISU do Nového Města zalézt nebo do lomu v Hořicích.Bohužel musím být ale v 15.hod.doma.Lezení zdar!
FKDP : 16. 04. 2010 09:18

Těm, kterým jsem včera slíbil článek o ... se omlouvám, neboť se mi nepodařilo cca od 21,00 do 23,30 hod. připojit na naše stránky. Poté jsem to již vzdal. Dnes se to pokusím napravit!!! :-)
Jinak všem návštěvníkům Diskuse přeji příjemně strávený víkend!!!
Jerry : 15. 04. 2010 16:27

stěna na dnešek je domluvená
Jerry : 15. 04. 2010 13:06

kluci Berňáci,samozřejmě jste kabrňáci!těším se na vyprávění a fotky..
Jerry : 15. 04. 2010 12:58

Jé koukám,že se to tady trochu rozjelo.Tome,ty to fakt dáš,ale předpokládám,že na oddílových Příhrazech ne,když se ti vdává ségra:-)No na stěnu se dnes nedostanu,ale zavolat a domluvit to můžu.Mám?
TomášM. : 15. 04. 2010 12:56

Pro Bosáka-dík za důvěru,ale nevím nevím,no každopádně co vím jistě ,že to letos na Příhrazech určitě nebude,protože mám svatbu,teda hlavně moje ségra,ve stejnou dobu na druhý straně Česka(Příhrazy neprošly sakra:-)
Bosák : 15. 04. 2010 09:01

dnešní Blue Cave - bohužel večer budu v ČB
jen krátce - Tome, Ty to už brzy taky dáš. Naplánuj to na 19.6. (oddílové Příhrazy), ať z toho taky něco máme...
TomášM. : 14. 04. 2010 21:14

jen krátce,dnes jsem měl přátelé super zážitek,jistil jsem kámoše M.Zedka při konečně úspěšném pokusu v Neuropatologovi XIa/XIb v Příhrazech:Ještě teď mám husí kůži!!Nemá cenu to rozebírat,kdo ví o co jde,tak mě chápe:-)Každopádně pro takový dny stojí za to se ničit a dřít!
Třeba jednou PÁN BŮH dá:-)
lukes : 14. 04. 2010 19:50

Jak píše Bosák, jen já jsem to měl o den kratší....
Na stěnu zítra bych zajel, je to Jerry domluvený?
Honza : 14. 04. 2010 18:38

tak to vypad aze jste si paradne uzili se vsim vsudy ;)

co takhle ve ctvrtek jeste vyrazit na stenu do Cernosic
Bosák : 14. 04. 2010 17:44

BernskoAlpský prodloužený víkend - hory nám ukázaly svou nádheru, počasí i presidentský plán = super. Jen chybějící aklimatizace a s ní spojený čtyřdenní bolehlav, bolebřich, zimotřes a další lahůdky mi (myslím, že Jagyč na tom byl podobně) udělaly z horské idylky peklo. Holt, člověk se pořád učí…
FKDP : 14. 04. 2010 12:47

Za sebe, a snad i za ostatní, mohu napsat, že bylo nádherně!!! Více v článku, jenž bude do ... :-) Máte se věru nač těšit!!!
PS: a omrzlí jsme určitě!
Lenka : 14. 04. 2010 07:43

Tak co horalové, jak bylo? Nejste moc zmrzlí?
lukes : 06. 04. 2010 20:19

Ja bych se tam chtel zitra taky z práce ukázat. Domů tě Iv můžu vzít. Není lepší jet do Vlčí?J
Bosák : 06. 04. 2010 09:18

Ve středu jsem v ČB, pokud se vrátím nějak rozumně - určitě do Hořic dorazím.