Diskuse

Vložit příspěvek
(6182)
Jakub : 03. 01. 2010 22:56

Ahoj v novem roce! Nabizim zajemcum vikendovy pobyt zdarma v penzionu Sherpa (http://www.privatsherpa.sk)pod Vysokymi Tatrami. Vyhral jsem v soutezi a sam nevyuziji. Termin je volny, nemusi jit nutne o vikend. Pokud by se to nekomu siklo, ozvete se mi. Mejte se, Jakub
Jerry : 03. 01. 2010 20:54

Dobře chlapci:-)Je to fajn,že aspoň někdo se tu pochlapil!Já jsem provozoval pěší turistiku v Orlických horách a občas jsem i litoval,že s sebou nemám másto běžek kajak.Dneska při odjezdu už to ale vypadalo celkem slibně,tak snad to do příštího víkendu zase neroztaje..
lukes : 01. 01. 2010 19:27

Já jsem teda po půlnoci moc čerstvej nebyl :-). Novoroční polezenice byla fakt zajímavá, 2°C a drobné mrholení není pro lezení úplně optimální počasí, ale na tu bídu to šlo (teda hlavně Tomášovi). J
TomášM. : 01. 01. 2010 18:24

Tak přátelé,nový rok se nám rozjíždí,ať je v něm i víc lezení než v tom loňském.No my už jsme se dnes s Jagyčem pochlapili a na tu bídu s počasím si celkem zalezli v Nov.Městě.
Takže už první zářez,doufám,že další budou přibývat rychle i když počasí tomu zatím moc nepřeje.Každopádně takhle brzo v novém roce jsem ještě nelezl.Dřív už to snad ani nejde,leda,že bychom zalezli hned čerstvě po půlnoci,co na to Jagyči?:-)
Ivanka : 31. 12. 2009 10:35

Díky,myslím,že jsem nějakou zmínku o Chorvatsku-Omiš četla,ale nevím kde.Chci jet s dětmi a tak musím řešit i jiné věci,proto mě to zajímá.
lukes : 30. 12. 2009 08:37

Pochopili jsme.
Chorvatsko-Omiš vždy zařizoval Parťák, a bude asi i letos, ale to musí dát vědět. Já s Klárkou tam byl dvakrát a chceme zkusit i něco jiného a Paklenice se přímo nabízí (moře, lezení, procházky, kolo asi i voda...). Navíc tento termín tam chce jet i partička výborných černilovských lezců. Uvidíme, jestli se někdo přidá. J
Ivanka : 29. 12. 2009 22:44

Špatně jsem to napsala,ale vy mě pochopíte.Dík:)
Ivanka : 29. 12. 2009 22:06

Prohlížím plán akcí na příští rok.Chorvatsko se nekoná vůbec???Místo něho Paklenice???Přeji všem do nového roku hojnost zdraví a hezkých prožitků.Iv
lukes : 29. 12. 2009 09:38

Ahoj Michale, bohužel si Tě napamatuju, ale rád si s tebou o výstupu popovídám, třeba v únorovém Vulkánu nebo na oddílové stěně v Černožicích. Doufám, že to pochopíš. Jo a Sněžka to nebyla. J
Michal : 28. 12. 2009 22:50

Chci se zeptat, zda byste mi mohli poskytnout mapu vašeho zimního výstupu na Sněžku (trasu). Můj mail janecekmichal@email.cz Velice díky!
Lenka : 23. 12. 2009 23:00

Děkujeme za doplnění plánu akcí, už se těšíme až s vámi zase někam vyrazíme. Nyní vyrážíme k jezeru, Honza musí chytit vánočního pstruha, jinak jsme bez večeře:) Krásné Vánoce
TomášM. : 23. 12. 2009 19:33

Krásný svátky a pěknej novej rok!Ať nám to všem dobře šlape a leze a hlavně ať nás leze víc!:-)
Kancléř : 23. 12. 2009 17:13

Zdravím všechny. Přeji dobroš vánoce a v r.2010 hodně zážitků a výstupů. Mě se závěr roku nějak nevyvedl, jedna noha nedupe. Takže Karle asi žádný přechod čehokoliv na běžkách se mně nepovede.
Karel : 23. 12. 2009 12:41

Taky se těším na akce a akcičky v příštím roce a nejen na ně, ale taky na Vás všechny.Přeji hezké vánoce a v roce 2010 to nejlepší co si můžete přát.Ahoj
Jerry : 23. 12. 2009 10:53

No,pěkně se nám to plní!Tak ať se nám ty akce a vůbec všechno v tom příštím roce 2010 skvěle daří!Přeju hezké Vánoční svátky a Silvestra nejlépěji někde na sněhu na horách.Zatím horám a horalům zdar Jerry:-)
FKDP : 22. 12. 2009 21:13

Ještě k Plánu akcí: dovolil jsem si jej doplnit a u některých akcí trošku upravit termín dle oddílových zvyklostí. A ještě jednou děkuji Jagyčovi za vložení většiny toho, co nás čeká a na co se můžeme těšit.
FKDP : 22. 12. 2009 09:58

Dobře ty!!!!!!!!!!!!!
lukes : 21. 12. 2009 21:25

Trošku jsem doplnil plán akcí na příští rok. Jestli jsem na něco zapoměl, určitě to rádi doplníte.
O minulém mrazivém víkendu se nám podařilo zavřít cesty na kolech. V neděli jsme s Bosákem vylezli žlábkem na jeden pěkný kopec nad chalupou. Ledu málo, sněhu většinou též málo, ale zážitek nezapomenutelný. Na skialpy to ještě zdaleka nejní.
SKOL J
Ivanka : 20. 12. 2009 14:43

Nekoupil by prosím někdo,kdo má campingaz-bombu na tento vařič.Syn ji omylem koupil.Dík.
Jerry : 18. 12. 2009 11:59

klokani jsou v Austrálii..
Včerejší stěnolezení bylo vážně fajn a kdo nebyl,prohloupil,protože Klárka nám všem přivezla výtečná perníčková PFka:-)