Diskuse

Vložit příspěvek
(6180)
lukes : 12. 04. 2016 08:53

My jedeme, komplet i Eva s dětmi...spíme v penzoši NECO. Kluci měli někde ubytko za hubičku. Rádi se Iv s Vámi uvidíme a snad i to lezení vyjde. Myslím, že kluci hrajou U Boučků.
Ivanka : 12. 04. 2016 08:11

Ahoj kamarádi, jak to vypadá s Vámi a s lezením a s Omišbandem o víkendu 15.-17.4.2016 na Suškách? Rádi bychom Vás viděli. Kde a kdy budete-v Sokolovně? Některé z Vás jsem neviděla hodně dlouho-třeba Tomáše Moravce atd.a tak se na Vás těšíme.Parťáčku,doufám, že se také objevíš. Lezení zdar.
František-FKDP : 11. 04. 2016 06:54

Nelze snad více dodat, než se jen připodepsat pod příspěvek Adély. :)

Přeci jen, snad i za sebe poděkovat všem, kteří mi na tom nádherném kopci dělali společnost, případně na dálku podporovali. Když si vzpomenu na první výstup 6.1.2011 ... :) Stala se z toho pěkná tradiční zimní oddílová činnost. Jen tak dál! A pokud příští rok přibude sníh, vrhneme se opět i do těch úžasných krkonošských volných terénů! Těším se!!! :)
Adéla : 10. 04. 2016 17:27

Všem skialpinistům této zimní sezóny dávám palec nahoru, zvláště nováčkům.

Sezóna byla tento víkend velmi důstojně ukončena na Černé hoře. Výstupů několik, dobrodružné sjezdy, poslední sněhové vločky padající z nebe. Paráda...

Mějte se krásně, tak zase za rok :-) A.
Břeťa : 08. 04. 2016 18:24

Omlouvám se za předchozí optimistickou zprávu. Teď mi volal kamarád z vleku Anděla, šel pěšky dolů - kudy chodíme: rolba vyhrnula asfaltku u Cinekrovek = přerušení, kus sněhu chybí na prvním prudkém kopečku dole, z parkoviště se také musí jít až nad silnici - ale! tam až rolba dojela a upravila za sebou jeden, někde jsou prý i dva pruhy.
Sníh někde s kamínky - možná lépe staré lyže. Má pršet - berem si víc hadrů do báglu. Volal jsem s Františkem, jede taky.
Jana D. : 08. 04. 2016 14:34

Po konzultaci s Františkem to vzdávám a počkám si až bude zase hezky sníh a hezké sjezdy. Naposledy si to užijte:)
Adéla : 08. 04. 2016 13:03

Jani, čeká mě dnes pivko s kamarády. Chtěla bych být ráno pod kopcem v 5, ale ale... Víš, jak to dopadlo minule. A.
Jana D. : 08. 04. 2016 11:44

Obrázky na kamerách jsou sice již dost bez sněhu, ale ještě mě to také láká. Naposled. Když jdete, aspoň mám motivaci:)

V kolik chceš Ady vyrazit? Že bychom se spojili do auta? S Martinem jsem ještě nemluvila, ale to se dořeší večer. Buď se přidá nebo pojedeme třeba jen spolu:)
František-FKDP : 08. 04. 2016 06:12

I já děkuji za informaci, Břeťo. Též se totiž zítra chystám. Měl jsem v plánu více výstupů, uvidím, jak to tam bude vypadat. Také sjezd někam na Zrcadla, od vysílače. Je to pozvolné, ale zážitek to jistě bude. :)

Chystám se vyrazit brzy, takže pokud Adélo opravdu pojedeš, dej vědět, mohu někde na kopci počkat. Ještě o tom uvažují Mlamíci, tak se nás tam třeba sejde více. :)

Zřejmě půjde opravdu o uzavření skialpové sezóny na ČH, tak neváhejte ani vy ostatní!!! :)
Adéla : 07. 04. 2016 20:33

Díky za tip, Břéťo!!! A.
Břeťa : 07. 04. 2016 19:48

Pro skalní ČH stoupače: kamarád co dává kotvy pod zadek na Andělovi řekl, že budou jezdit všechny víkendy v dubnu (jenom ne víkend 23.,24. 4.). Když už nejde dojet dole k lanovce - lyžaře vyvezou kabinou, jezdí pak jen Anděl, zase je svezou lanovkou dolů.
Většinou pak sjezdovka k Andělovi za moc nestojí, lepší je jít nahoru vedle - vpravo - lesem borůvčím s prknem (lyžema) na báglu, pak si blbnout jen na Andělovi. Potom zase seběhnout. Dobré je ale zavolat předem, jesli Anděla další den opravdu uhrabaj. Vyzkoušené z minulých let.
ČH - tel.: 499875152
Adéla : 07. 04. 2016 13:32

Tradiční uzavření skialpové sezóny na ČH, aneb ten pruh sněhu se tam jistě opět najde. Sobotní příjezd spíše dříve, než slunko převezme vládu nad posledními krůpějemi umělého sněhu. Prostě až se bude chtít vstát, vstanu. A.
Rosťa : 07. 04. 2016 10:02

Dnes jedeme po obědě s Ájou a Par´tákem do Kutné Hory. Pokud někdo může, máme volno v autě.
Vím že je to dost narychlo, ale plán se rodil nějak těžce....
Lukes : 04. 04. 2016 19:19

Na Malé Skále, samozřejmě :-)...alespoň někdo to čte
Honza : 04. 04. 2016 17:15

A kde?
lukes : 04. 04. 2016 13:35

O víkendu 15-17.duben by měl hrát Omišband, teda prý když bude slušně :-). My tam jedem s rodinkou taky. Tak kdyby se chtěl někdo přidat..Ubytování a skal je všude okolo spousta.
František-FKDP : 03. 04. 2016 11:13

A ještě pár záběrů:

http://kamery.humlnet.cz/cz/kamery/

dát Zinneckerovy boudy a včerejší datum 2.4. v časech 6,54 - 7,04 (výstup) a 11,40 - 11,44 (poslední sjezd - školící zastávka "jak správně lyžovat"). :)

František-FKDP : 03. 04. 2016 09:00

Děkuji všem 21(!!!) účastníkům včerejší akce "Jerryho výstup..." za skvělou atmosféru, kterou svojí přítomností vytvořili. :)

Počasí neskutečně úžasné, několikeré výstupy příjemné, včetně společného posezení a následného kratšího výletu okolo a přes vrchol Černé hory. :)

Nu a také děkuji 3 dalším, kteří nestoupali, ale v pátek nás přišli do Domečku podpořit. I tam bylo velmi fajnově!!! :)
Parták : 01. 04. 2016 19:45

I ty Rosto,stačí že mě bolela hlava!
Adéla : 01. 04. 2016 10:00

Velikonoční skialpy Alpy? Fantazie!!! Ještě teď si rovnám kosti. Více v reportu, snad brzy. A.