Diskuse

Vložit příspěvek
(6182)
Ivanka : 21. 08. 2009 08:22

Tome,blahopřeji,jen přemýšlím,kdo by to tak mohl z našich řad zkusit:).Je fajn,že Ti to tak krásně leze.My navštívili Sasko,bylo tam nádherně,výběr ze všeho spáry,komíny,sokoly,rajbásky...28.8.09s se chystáme na festival do Teplic.Lezení zdar!Iv
TomášM. : 20. 08. 2009 19:40

Kdo bude mít chuť ,může vyzkoušet novou cestu,kterou jsem dnes udělal v Lomu u Josefa,jmenuje se Usain Bolt(inspirace geniálního nedělního běhu:-)klas.IXc,
je to dost těžký,ale nejtěžší je se odlepit od země,od cca 3m už to celkem jde,takže stačí bouldermatka,ale není nutností,to nejtěžší je na začátku,výška 7m,další info je na lezci.Přeji hodně úspěchů!:-)lezení zdar Tom
lukes : 18. 08. 2009 15:23

Chvilku donášet můžu. Tak Jarmila asi hraje jen do 18 neboť pad dorazí Jerry.
FKDP : 18. 08. 2009 13:54

Zpět, pět, zpět...!!! Kolemjdoucí pár se nahlásil: Jarmila se Zdeňkou! Post donašeče, také dost důležitá role, zatím neobsazen. :-)
FKDP : 18. 08. 2009 12:41

Na plážovku beru rááááádio! :-)
Dnešní sestava: Lízátka, Korálek (po 18,00), Karel (od 16,00!!), Dvořákovi, Jerry (po 18,00) a já. Dvě místa zůstala volná pro "náhodný" kolemjdoucí "pár". Hodil by se i donašeč piv. Že by Jagyč? :-) Příprava od 17,00 hod, "ostrý" start v 17,30 hod.
TomášM. : 18. 08. 2009 10:45

Připojuji se ke gratulantům a těším se na články!zdar
Jerry : 18. 08. 2009 10:05

Zatímco budem plácat do míče se snahou dostat ho přes síť,tak bude Bára Špotáková bojovat o zlato na mistrovství světa se snahou dostat svůj oštěp co nejdál.Tak držmě palce! http://www.sport.cz/ostatni/atletika/154839-osteparka-spotakova-bude-v-utery-obhajovat-titul.html
Honza : 17. 08. 2009 18:19

Na zítřejší plážák se hlásíme dva
Jerry : 17. 08. 2009 10:08

Pěkně Jagyči,že jste to dali,gratuluju!Taktéž k šestitisícovce v Bolívii i Ostašské dvojce.A na nadpis se těším:-)Já jsem se byl včera odpoledne ještě nakonec vypotit na skalách u Kutné Hory.A hlásím změnu-na plážovku přijedu zítra sám.
lukes : 17. 08. 2009 09:32

Hlásím návrat z Matterhornu, úspěšný. Více v článku (narozdíl od Fandy nemám zatím ani nadpis, ani obsah:-)).
Na plážák se přijedu asi jen podívat, tělo zatím moc nespolupracuje...
Gratulace putují do Bolívie, Aletschhorňákům, Ostašákům (dobře Tome, žes Pepina někam vyvezl) a všem ostatním.
SKOL J
FKDP : 17. 08. 2009 08:06

Karlovi a Jerrymu děkuji za kladné hodnocení výletu, který byl náročný nejen přesným dodržením plánu. Vše se nakonec podařilo stihnout díky úžasnému přístupu všech zúčastněných a hlavně pak díky perfektnímu počasí!!! Když mělo být pod mrakem či pršet, bylo. Když mělo být hezky, bylo. A když jsme měli zabrat, tak až na mě všichni opravdu zabrali! :-) Více v článku, který není ještě napsán díky tomu, že nemám nadpis. A jak já říkám, to je ze všeho nejdůležitější!!! Snad brzy na něco přijdu, neboť obsah je jasný.
Všem dalším lezcům a horolezcům gratuluji k dobře prodělaným akcím a akcičkám, "Liongraďákům" pak již konečně k úspěšnému dokončení výstupu tím úžasným hřebenem. Nesmím zapomenout ani na expedici do Bolívie: gratuluji k šestitisícovce a přeji další podobné úspěchy!!!
Na plážovku se též hlásím a hlavně těším!!!
TomášM. : 16. 08. 2009 11:43

Zdar lidi,taky jsme se měli pěkně,i když "jen" na Ostaši včera s Pepinem, lezení parádní osmy,devítky,i na pohodu fakt super akce na rychlo a tak je to nejlepší,že?:-)
Jerry : 15. 08. 2009 13:27

To je dobře,Karle,chyběl by jsi nám!:-)Jo akce to byla skvělá,musím souhlasit.A na úterní volejbal se taky hlásím společně s Tomem "dýdžejem",ale dorazíme nejspíš až po 18 h z pracovních důvodů.
Karel : 15. 08. 2009 07:11

Právě jsem se vrátil nejen z hradu,ale i ze skvělého dobývání alpských 4-tisícovek.Původně jsem odjížděl s tím,že ještě vylezu Paradiso,prodám cepín,úvazek,mačky a na podzim už oddílové příspěvky nezaplatím.Vzhledem k tomu,že jsem byl účastníkem tak skvělé akce,která neměla po organizační,technické a vysoce sportovní stránce chybu,jejímž vyvrcholením bylo stát,v tu dobu,na jedinou horolezeckou stopou neposkvrněném vrcholu Aletchhornu,své rozhodnutí,"a na jaře už nezaseju",odkládám.A už se těším na úterní plážák,raději přijdu už v 16.00,abych náhodou o něco nepřišel.Horám zdar,alpským 4-tisícovkám zvlášť.
Jakub & Danca : 15. 08. 2009 02:06

Nazdar kamaradi, hlasime prvni vrcholovy uspech na kopecku Huayana Potosi (6088). At se dari vsechny planovane alpske i jine akce, mejte se. PS. Co ten slibovany clanek o cervencovem Wallisu, Bosaku? ;-)
Lukes : 13. 08. 2009 15:45

Zdarec lidi, užijte si Vulkánek. My dnes jedeme na Liongrat, tak nám držte palečky...Možná zamáváme Prezidentovi & spol. a Kancléřovi & spol. Ať se daří.
J
FKDP : 07. 08. 2009 08:46

Skvělý člověk s nejlepším přehledem našich akcí, shodou okolností sám člen oddílu a také jeden z jeho zakladatelů, se tentokráte lehce zmýlil: zářijový Vulkán je právě kvůli několika akcím v druhém týdnu opět posunut až na TŘETÍ ČTVRTEK V MĚSÍCI, TEDY 17.9.!!!!!!!!!!!
Ještě připomínám Plážovku, 18.8., a také to, aby se případní účastníci včas(!) nahlásili, volná místa doplníme z místních zdrojů!!
K poslednímu víkendu, mnou a snad i několika dalšími stráveném na Branžeži, mám jedno doplnění: naše oblíbené místo budu "okupovat" již od čtvrtečního poledne a určitě již tento den bude každý příchozí vítaným hostem!!!
Přeji všem příjemně strávený víkend i celý příští týden.
Jerry : 06. 08. 2009 22:21

Jé promiň Lenko,málem bych zapomněl na hlavní akci letošního léta!!:-))
Lenka : 06. 08. 2009 15:36

Máš pravdu Jerry, akcí je přes léto opravdu hodně a proto ještě připomínám naši akcičku v sobotu 22.8. od 15 hod na loděnici vodáckého klubu Slavia (za starou nemocnicí). Rádi vás všechny uvidíme před naším odletem na Nový Zéland.
Jerry : 06. 08. 2009 13:10

letošní léto je ve znamení samých akcí a to je dobře.Až se v tom ztrácím!Co Islanďané??a Karel s Kurem Ukrajina?takže pokud vím,má se jet teď aspoň 4 krát!do Alp(letní Alpy s FKDP,výprava ke křížku,Kancléřova koruna Alp,Jagyč a spol.Matterhorn..)pak Paklenica,Estonsko,Bolívie..a to ještě nejsme v září:-)nehledě na výkony pískařů tady u nás..tak ať se všichni ve zdraví a plni zážitků a fotek sejdem třeba někdy ve Vulkánu(i když mnozí kvůli Omiši až v říjnu),zatím všem hodně zdaru,lezení a horám obzvlášť!J.