Diskuse

Vložit příspěvek
(6423)
Jerry : 06. 08. 2009 13:10

letošní léto je ve znamení samých akcí a to je dobře.Až se v tom ztrácím!Co Islanďané??a Karel s Kurem Ukrajina?takže pokud vím,má se jet teď aspoň 4 krát!do Alp(letní Alpy s FKDP,výprava ke křížku,Kancléřova koruna Alp,Jagyč a spol.Matterhorn..)pak Paklenica,Estonsko,Bolívie..a to ještě nejsme v září:-)nehledě na výkony pískařů tady u nás..tak ať se všichni ve zdraví a plni zážitků a fotek sejdem třeba někdy ve Vulkánu(i když mnozí kvůli Omiši až v říjnu),zatím všem hodně zdaru,lezení a horám obzvlášť!J.
Ivanka : 06. 08. 2009 11:39

Všechny moc zdravím a děkujeme za gratulace a rovněž také blahopřeji všem za jejich úspěchy,protože pro mě je zase hodně náročná alpská čtyřka,těžký bágl a vše,co k tomu patří...:-)Velký DÍK Čejpíkům za pomoc při výstupu na Marmoládu,za vybavení,které mi půjčili,za vše!Doufám,že počasí vydrží a těším se na písek,plánujeme Sasko,dnes Hrubici.Mějte se všichni krásně a lezení zdar!Iv
TomášM. : 03. 08. 2009 17:59

Zdravím:-)rovněž gratuluji Dolomiťákům za jejich výkony a trochu závidím,ale přeju!Musel to být krásný zážitek.My jsme o dovče lezli spíš na pohodu M.Kras,Hejšovina,Kokořínsko,Roviště atd.Zvlášť posledně jmenované,mně jako nová oblast příjemně překvapilo.Rozhodně doporučuji určitě se tam ještě ukážem.Tak Cus Tom
Karel : 03. 08. 2009 14:51

Ahoj kamarádi,nepůjčil by mi někdo řemínkové mačky na období od 7.8. do 16.8.Předem díky!
FKDP : 03. 08. 2009 12:42

Po delší době se dostávám k možnosti něco napsat, tudíž tak činím. Blahopřeji všem za úžasné výkony!!!!!!!!!! Za jejich zprávy a vyprávění, Kubovy fotky a další odkazy. Prezidentova rodinka se po vzoru jiného prezidenta, kterého jsem se jal na kole navštívit, ale zrovna byl kamsi Dášenkou poslán..., uchýlila na "chatu" do Podkrkonoší, kde strávila příjemnou a pohodovou dovolenou. Pečlivý relax na nadcházející výlet do Alp!
Všem tedy přeji, ať se jim i nadále daří, neboť plánů mají všichni ještě hodně. A zajímavých! Např. Bosák a spol. Matterhorn z Itálie, Kindr a spol. celé pohoří Monte Rosy, Kuba s Dančou Bolívii a mnoho dalších z nás méně či více (ne)smělé plány. Např. ona taková pěkná cesta na písku je mnohdy náročnější, než alpské čtyřky... :-)
Jerry : 03. 08. 2009 10:48

Takže moc gratuluji Ivance se Zdendou za super výkon a Čejpíkům za cesty a přežití rozdělané feraty:-)Taky jsem včera gratuloval jedné ještě né člence kytičce z Pardubic za sobotní zdolání Starosty v Ádru.Přeju pohodový týden,pro někoho zase na skalách kolem Ostrova a Tisé..
Honza : 02. 08. 2009 11:14

Připojuji se ke zprávám z návratů.
Hlásím návrat z Dolomit. I přes nepříznivé předpovědi, počasí vyšlo parádně. Zdeňkovi s Ivankou se splnil sen a vylezli jižní stěnu Marmolády, cestu Don Quixote. 23 délek až za tuším 6+(viz: http://www.planetmountain.com/english/rock/routes/itineraries/scheda.php?id_tipologia=38〈=eng&comefrom=search&id_itinerario=372&gruppo=&cima=&nome= ), návrat dolů po ledovci pouze v polobotkách, docela mazec. Kromě toho několik slušných cest na 1., 2. a 3. věž Selly. S Lenkou se nám také povedlo vylézt 4 cesty, zhruba 160 - 220m vysoké. Zajímavou feratu Eterni na Marmoládu, 800m plotna. Na celé feratě nebyla jediná kramle, místy bylo ocelová lano téměř přetrženo, místy nebylo vůbec. Na konci feraty jsme se dozvěděli, že je zavřena z důvodu opravy ;) Zatím to ale byla nejhezčí ferata co jsme šli.
Letní Dolomity opravdu stojí za návštěvu a těšíme se až se tam zase vypravíme.
michal matlák : 29. 07. 2009 20:35

Zdravím vás všechny, chtěl bych se zeptat jestli z vás někdo nemá na půjčení lezeckého průvodce do Chorvatské Paklenice. Příští sobotu tam vyrážíme tak doufám že se tam nezrakvíme. Zatím se mějte a zdar
Jerry : 28. 07. 2009 16:02

no náádhera!...co dodat.pěkně jste to dali.Na Roháčích bylo taky fajn:-))
lukes : 28. 07. 2009 14:38

Pěkný fotky, Kubíku, až jsem slzu zatlačil....Pěkně jste to dali.
Na článek mistra Bosáka se taktéž těším. Třeba se mi to bude taky hodit. J
Jakub : 28. 07. 2009 12:32

Tak tak, vyprava se nadmiru vydarila. Par fotecek lze najit tradicne na http://jakub.photo-design.cz/ a kdyby snad nebyly Kanclerovo vsetecne dotazy zodpovezeny v Jirkove clanku, tak pak rad doplnim...
Kindr : 28. 07. 2009 10:30

Gratuluji Walliské partě. Rukavici přijímám, ale bude to těžké. Hodily by se nějaké aktuelní informace z oblasti. Stav sněhu, trhlin, ceny.
Bosák : 27. 07. 2009 09:07

Hlásím návrat ze skvostného Walisu. Kopců a změn počasí bylo přehršel. Celková bilance 8 "čtyřek" za 8 dní ... to je "hozená rukavice" pro Kancléře. Více snad v článku.
lukes : 21. 07. 2009 15:57

Hejšovina je parádní, řekl bych jako dělaná pro zimní táboření. Lezení tam musí být taky zajímavý.
Jerry : 21. 07. 2009 14:51

Tak to chlapcům ve Wallisu hodně zdaru,štěstí a hlavně počásko na jejich výstupy a sestupy!Prodlouženovíkendové lezení se kvůli dešti moc nekonalo,ale včerejší objevně-lezecký výlet do Polska na Hejšovinu nás přesvědčil o tom,že má rozhodně cenu se sem někdy vrátit,lezení to je v pevném a slušně odjištěném písku,všeho druhu a charakteru.Zajet nejlépe na víc dní a za lepšího počasí.K dispozici mám i dvoudílného průvodce,momentálně u Toma..
lukes : 20. 07. 2009 14:01

Tak nám chlapci dávaj ve Walisu kopec za kopcem. Je tam prý nádherně. Já neodjel, ačkoli jsem velmi byl zanícen (ve středu i krásných 40°). Ach jo.... Snad se do srpna uzdravím a doženu to. J
Jerry : 18. 07. 2009 11:16

Máš pravdu,Ivanko.počasí na draka..Přesto míříme s Tomem dnes do Teplických skal na tradiční akcičku a tradičně se ochladilo a ovlhčilo.Lezení ale berem a uvidíme,jsme tam do pondělka,kdyby se chtěl někdo přidat..
Ivanka : 18. 07. 2009 10:03

Honzo,neprovokuj lezce takovým článkem,protože tady se téměř nedalo lézt!!!Doufám,že nám vyjde ta Itálie a ozvu se.My už ze zoufalství říkáme - Počasí zdar!Iv
Honza : 16. 07. 2009 10:13

Palubní počítač hlásí 4200km, 62hodin za volantem. jihozápadní část Evropy se podařilo projet parádně. Kromě deště první den a pár kapek poslední den, celou dobu krásně svítilo sluníčko (na lezení bylo až nechutné horko ;). Vody bylo všude dost, lidí ve skalách přiměřeně. Prostě paráda.
FKDP : 13. 07. 2009 15:24

Pro případné volejbalové plážové nadšence: správně konají Jagyč a Jerry (dokonce dvakrát!!), že hlásí účast. Konejte tak i ostatní do 12,00 hod příslušného dne. Dle počtu nahlášených doplníme stav z místních zdrojů. Alespoň tak se o tom prý hovořilo ve Vulkánu a je to tak asi správné. :-)
Jinak zítra bude ukončení v naší stylové "plechovce" na hřišti. Upozorňuji, že poslední MHD jede do HK cca ve 23,40!!!