Diskuse

Vložit příspěvek
(6180)
Lenka : 06. 02. 2009 06:25

Pepova hra Země pokladů byla super. Sešli jsme se v počtu 5 kusů a Pepa byl překvapen, co prý mají horolezci společného s kulturou:-) Tak bysme mohli někdy příště překvapit ve větším počtu.

Honza : 05. 02. 2009 18:04

Akce 2009 pridany
Jerry : 05. 02. 2009 13:52

To zimní táborníci:Zítra s vámi vlakem nepojedu-nestíhám.Pojedu po šesté do Dobrušky autobusem a měl by tam být v 18:53.Do Domašína pak za váma půjdu pěšky,neb se mi nechce čekat skoro 2 hodiny na bus a jiný předtím nejede(a stejně ani ten ve 20.40 nejede až do Domašína,ale jen někam na odbočku na Bačetín),takže bych měl i s rezervou na případný kufrování dorazit do osmi za váma.Předpokládám,že budete někde v hospodě a že ji snad najdu nebo mi dáte vědět.Díky a zítra ZT zdar!Jerry
lukes : 05. 02. 2009 11:40

Spíš to vypadalo, že šrouby měli pro slanění a na štandy. Při lezení asi moc nevrtali, když lezli 2km za3dny...Mimochodem, já napočítal 12členů.
FKDP : 05. 02. 2009 10:28

Pro Jagyče: děkuji za odkaz, pěkné počtení i pokoukání.
Pro Čejpika: nelze dát do seznamu akcí letošek? Myslím jako "Akce 2009". Předem děkuji.
Pro Pepu a spol.: vzhledem k tomu, že dělám tento týden mamuta, čeká mě dnes jiná kultura: Výlet na Měsíc 3D. :-) Ať se vám večer a hlavně hra vydaří.
Jerry : 05. 02. 2009 10:27

No parádní to fakt bylo,já nechápu nejen tu váhu,ale ani jiný věci,třeba s 5 šroubama do prvovýstupu Himálajský stěny,kde se převážně lezlo v ledu..fakt mazec!A napočítal jsem tam 10 členů našeho oddílu a taky se tam objevili k příjemnému překvapení všech i přespolní Běláci.Co dneska stěna?Slávku,Zálesi..
lukes : 05. 02. 2009 10:03

Včera promítání bylo fakt parádní.
Kdo chce umět balit jako kluci ať mrkne na seznam věcí v článku http://www.lezec.cz/clanky.php?key=7384. To tam nemají jídlo. Stejně mě není jasný, jak se vejdou do 5 kil na figurku. Zřejmě dobrý oddíl.
Jerry : 04. 02. 2009 16:54

Kulturním párům-ať se vám Pepova hra líbí!No minule jsme byli na stěně 4,tak doufám,že taky kromě mě a Bosáka někdo pojede
Bosák : 04. 02. 2009 09:43

Černožice stěna čtvrtek - bude-li tam někdo - určitě přijedu
lukes : 04. 02. 2009 09:32

Já se taky ptal, a prý ani nebude, takže kdo dřív příjde, ten dřív ..... Večerní promítání má být prý v hospodě, ale ta mi přijde docela malá., tak to možná bude na teplou bundu a kukat z venku....
Honza : 04. 02. 2009 09:24

Vcera jsem se ptal na listky, ale zadny predprodej se nekonal. Odpoledne tam zkusim zajit a neco koupit
lukes : 04. 02. 2009 07:36

Pro lezce: Dohodněte se zítra na stěnu. Nejdeme my s Klárkou a Čejpíci. Jdem do divadla na nový kus páně Tejkla.
Pro Bosáka:A já myslel, že se počítaj cíle, a tam jste na mě vždycky čekali Vy, za což já děkuji Vám :-).
Na Máru dnes chceme jít taky, a asi bude natřískáno.
FKDP : 03. 02. 2009 20:31

Přátelé, kamarádi, bratři. Po shlédnutí předpovědi počasí mohu říci toliko, že deště jsou snad zažehnány a případnou drobnou přepršku přežijeme v útulném restauračním prostředí. Noci mají být hvězdné a spíše nad nulou. Po konzultaci cesty s odborníkem na slovo vzatým se přikláním k této variantě: odjezd vlakem v plánovaných 16.03 hod z HK do Dobrušky, návštěva restaurace u nádraží a odjezd autobusem do Domašína. Zde vyčkáme případných příchodů a příjezdů dalších účastníků, nejdéle autobusem ve 20.40 z Dobrušky (info tel.: 494 533 130). Poté se přemístíme po modré značce a následné neznačené cestě k Cikánce, kde si usteleme a přespíme zde. Druhý den... To již bude překvapení, držeti se budeme Zlatého potoka a podhůří Orlických hor. Těším se velice, hlavně na "letitého" pravidelného účastníka. Akce je samozřejmě dobrovolná, doporučuji obuv vhodnou i do bláta. :-) Bosákovi děkuji za dobře míněnou radu. Ono to nějak dopadne. Třeba na trochu sněhu narazíme.
Jerry : 03. 02. 2009 16:23

To Bosák:Sněhomil určitě jsem.Ale lokalitu zimního táboření určuje pořadatel,který se každoročně spravedlivě mění a určitě by nebyl rád,kdyby to každý za sebe přehodnotil a jel jinam.Já sám to ctím,třeba vloni jsem to sám pořádal.A zítra na Máru asi nával bude,lístek mi zajistila Ivanka..
Bosák : 03. 02. 2009 15:58

to sněhomilové:
v Trutnově sníh taje (ráno +3C, mží), ve Svobodě jsou už holé silnice (ráno +2C), nahorách stále ještě krásná zima s omrzlými stromy a dostatkem sněhu (cca 0C a mlha) - jestli nechcete okusit Dobrušské bláto, doporučuji přehodnotit lokalitu zimního táboření a směřovat to někalm výš na hory.
to sjezdaři:
na horách jsou ráno skvělé podmínky bez ploten, upraveno a v týdnu i bez lidí (doporučuju)
to běžkaři:
podmínky na hlavních tratích výborné
to Jagyč:
článek výstižný a výživný (přesně dle reality), ještě zbývá poděkovat, že jsi na nás s Milanem občas počkal
dnes zůstávám v Trutnově, takže stěna ZŠ TU
to středeční promítání:
jestli někdo jdete dnes na stěnu do HK a zjistíte, že na Máru Holečka je zítra od sedmi nával - kupte mi prosím jeden lístek, díky !!!
Jerry : 30. 01. 2009 15:33

Zítra(v sobotu) se budem pohybovat někde na běžkách v Orlickejch od Šerlichu na východ(min.Pěticestí..),ale jedem už dnes,tak se třeba někde potkáme..
Honza : 29. 01. 2009 21:43

V sobotu by jsme s Lenkou take nekam vyrazili
lukes : 29. 01. 2009 13:57

Dnes lézt nejedu, bolí mě ručička. Ale neplačte, možná se na vás přijdu mrknout, jak vám to jde.
V sobotu bych rád vyrazil na běžky. Přidá se někdo? J
M!chal : 27. 01. 2009 11:17

Tak ta nabídka na Tatry furt trvá,páč minulej tejden bylo hnusopočasí.Takže je-li zájem vodjezd Hubertovo károu ve čtvrtek 29.1.09(Zdislava) po 18:00,příjezd až nás to přestane bavit.Jo a Hubert sebou bere bicykl.kontakt M.Jáně(602 413 297) a M.Hubert Choutka(777 756 639)
Slávek : 22. 01. 2009 13:35

Prosím všechny co byli v Tatrách ať vezmou fotky,ať z toho něco mám, když už jsem nemohl jet:(s