Diskuse

Vložit příspěvek
(6180)
Jerry : 15. 10. 2008 17:47

Díky prezidente za doplněný plán akcí.Jen nám tam malinko chybí Sewer bál,ale většina stejně ví:takže v pořadí již 3.Sewerácký bál se koná v sobotu 1.listopadu v Černožicích.Lezci hlaste se na závody!Vstupenky na bál jsou u nás v obchodě a u "Stěžeráckých"stolů je ještě k dnešnímu dni 14 volných a nezamluvených míst,tak neváhejte!
Machyč : 15. 10. 2008 15:04

Jen v rychlosti. Kdo chce chce letos v Obřáku něco jíst nechť si zajistí vlastní zásoby. Neb se jede makat ne vyžírat. Letos guláš není nebo alespoň já se bez něho obejdu. Proto nic nesháním.
lukes : 15. 10. 2008 09:10

No jo, jiný kraj, jiný mrav. Nezbývá, než Kubovic závidět.
Včera otevřeli stěnu v Hořicích, což takhle tam ve čtvrtek zajet? J
Jakub : 13. 10. 2008 17:52

Ja musim vyvrátit ;-) V Alpách bylo krásně baboletně a podzimní mlhy v Solné komorě neměly chybu. Vyhledy a slunicko taktez. Drzte se, Jakub
Jerry : 13. 10. 2008 13:46

No musím taky potvrdit,že nic moc.Za 3 dny jsme s Tomem a Janou na Křížáku vylezli cest,že by se daly spočítat na prstech obou rukou.Bylo vlhko a vlezlo,nejlepší byla opravdu sobota odpoledne.Ale jinak fajn akce..
lukes : 13. 10. 2008 10:47

Já s Klárkou jsme byli v sobotu na Křižáku, docela chladno, až odpoledne se to trochu vylepšilo. Daly se najít i suchý cesty, ale muselo se hledat. Tak asi tak...
Honza : 13. 10. 2008 09:56

Tak jaké kde bylo polezení, nebylo to všude mokré? Přeci jen předpověď pěkného počasí aspoň pro Hradec moc nevyšla.
Jerry : 08. 10. 2008 12:31

Zdá se,že babí léto pokračuje,takže se omlouvám ze zítřejší účasti ve Vulkánu a vyrazím do Ardšpachu,kde se chystáme až do neděle někde v okolí se sourozenci Moravcovými polézti.4tý do party s vlastním lanem by se třeba hodil..
Honza : 06. 10. 2008 18:19

Nasel jsem fotky z letni upravy steny v Hradisti, asi by stalo za to tam zajet ;)
http://www.hcentrum.net/fotogalerie/rozsireni-horolezecke-steny/prestavba-steny.html
Jerry : 06. 10. 2008 12:55

Zdarec jak sviňa!Snad si tento víkend užili i ostatní,no já jsem byl s Františkem a jeho staršími dcerkami na Pálavě,a i když jsme vyjeli až v sobotu po obědě,tak jsem plný dojmů z toho krásného kraje zrajícího vína,burčáku a sklípku,zpěvu a kytar..Ale především i včerejšího lezení na vápencové skále jménem Martinka-no vystřízlivění v pětkovém traverzu celou stěnou na 4 délky,kde jsme lezením strávili přes 2 hodiny se opravdu povedlo!A ten pohled ze shora na sluncem zalitou podzimní krajinu plnou vinic stál opravdu za to..za rok v tomto termínu to chceme určitě zopakovat..takže říjnovému lezení venku zdar!
Ivanka : 04. 10. 2008 14:27

Frantiskovi jen vse NEJ,pekny svatecni den mas urcite-lezeni a burcak...
Ivanka : 04. 10. 2008 14:13

Stena v Horicich by mela byt v provozu snad pristi vikend,tento vikend delaji cesty.V Hradisti stena funguje do 22.h.,vstupne do rijna jen 60.Kc.A Hradec vypada snad uz na 1.11.08,to jsem zvedava.Tesim se,ze jeste polezeme hlavne venku...
FKDP : 02. 10. 2008 20:20

Pro milovníky burčáku, toho lahodného moku, nabízím možnost přivezení jej do HK v neděli večer. Včas bych nahlásil přibližný příjezd, třeba k Seweru. Balení: pet lahve, velikost jaká mi bude dodána. Pravda, nějaké mám, u těch tedy do vyčerpání zásob. Případné obj. pište formou sms, PC si s sebou neberu! :-) Cenu neznám, snad okolo 80,- Kč/litr, nad 100,- podám hlášení.
Jerry : 02. 10. 2008 17:55

Ano Černožice budou až od listopadu,po bále(po závodech-chceme postavit nový cesty na závody)Snad bude i v říjnu občas hezky a nebo ty jiný stěny.A příští víkend(pá.až ne.)budem s Tomem v Ádru,tak snad něco někde polezem,třba na Křižáku..
lukes : 02. 10. 2008 13:19

Na stránkách píšou, že bude otevřeno až po Sewer bálu, takže po 1.11. Hořice podle začínaj tak v půlce října. Tak lze bojovat asi v Hradišti, nebo u teba v Trauči, což je trochu z ruky.
Pro Cimrmanologofily: Dnes vychází v mladé frontě DVD Vyšetřování ztráty třídní knihy. Má to vycházet každý čtvrtek.
Bosák : 02. 10. 2008 12:43

Přátelé, nemáte ponětí jak je otevřeno v Černožicích na stěně a kdy započne naše oddílové "Blue cave climbing"? Mimochodem - jak jste na tom tento pátek odpoledne pro překližkový boj?
Jerry : 01. 10. 2008 10:37

No koukám a nestačím se divit!Tome paráda,Venedigerci taky,Bosák s Jagyčem a kubou a D.taky spokojenost..tak to má vypadat!A co já?hlásím,že jsem se se Spinellim vrátil dnes ráno z Roháčů.Jak jinak než navýsost spokojenej,byl to úžasnej trek,3 sedla,3 vrcholy,salaš,chata,prostě paráda..Tak zdar snad na Pálavě!
Ivanka : 30. 09. 2008 16:25

Tome,blahopreji k novym cestam!Urcite zkusim alespon nastoupit.Tvuj Prachovsky marathon bych tedy nezvladla a asi by me ani netesil,ale slusny vykon.Lezeni zdar!
FKDP : 30. 09. 2008 13:40

Téměř neplánovaně se chystám vyrazit v sobotu odpoledne na Pálavu!!! Večerní posezení u a ve sklípku, při spousty místního čerstvého burčáku a papání, které si přivezeme, ráno pak střízlivění na Martince - nádherné lezení na vápenci, nebo na kolech v okolí, kde se dají podnikat pohodové výlety. Spaní ve stanech na hřišti, nebo u sklípku, dle možností. Odjezd cca ve 14,00 hod z HK, nabízím dvě volná místa, popř. se může kdokoliv přidat s jiným dopr. prostředkem. Jedeme tam neohlášeně, ale po letitých zkušenostech věřím v mnohé otevřené sklípky. Zvláště v tuto dobu, kdy burčák zraje každý den!
TomášM. : 30. 09. 2008 11:54

Pánům z Frankenjury závidím krásný lezecký víkend,já ho celý hudebně propařil až hlava bolela jéje:-(,Jinak v těch Okovech je chytů víc,ale hodně blbý dva skoro nic:-)Včera jsem si to trochu vynahradil a lezl sólo v Prachově.Vymyslel jsem si já magor:-)vylízt 50 nových cest za den!Z počátku to šlo měl jsem to zhruba vymyšlený,ale později jsem musel spoustu cest vynechat protože to bylo buď mokrý,mechy,spadlý stromy o hubu a nebo vše dohromady:-)Poslední tři už jsem doslova detektivně hledal a jako napotvoru nic.Na poselední chvíli jsem našel dva komíny zaplať pánbůh za ně!!Jo a udělal jsem přitom i novou cestu-Název jak jinak Tomova 50 asi VI na Dlabíčka(stěnou od jihozáp.hrany na vrchol)Tak to někdy někdo zkuste.Sice bez jištění,ale dopad celkem jde je to krátký,ale zalezete si.Tak zatím cus..