Diskuse

Vložit příspěvek
(6182)
lukes : 16. 07. 2008 11:08

My tam byli s Čejpíkem a Lenkou někdy před měsícem. Lezení jak na stěně, jen spíš na kopačky, škoda lezeček. Maj to tam pěkně udělaný.J
Jerry : 16. 07. 2008 10:16

Jo tak já se tam chystám zítra,teda jestli bude počasí..Jinak docela pěkný lezení(silový,po lištách)je v Novým Městě nad Metují(viz hovrch.info),tam jsme byli v neděli.A dá se tam lízt,i když je písek mokrej..tak zatím zdar!
lukes : 16. 07. 2008 07:14

Koukám, že se nám diskuze dostalala na mezinárodní úroveň...
Včera ve Vlčí pěkný polezení, a hlavně ten přesun na biku byl parádní. Mohu jen prozradit, Pepin se postavil nejen před skálu, ale i na skálu.. :-)).
čtenář : 16. 07. 2008 06:49

Díky
FKDP : 15. 07. 2008 08:51

Děkuji ti náčelníku, že ses mě zastal! :-)
Pro čtenáře: vlož to na někam na internet, budeš to mít okamžitě přeloženo.
PS: a vyšinutý jsem určitě taky! :-))))
Pepin : 15. 07. 2008 07:31

Neboj se čtenáři všechno je eremi. Jo a dneska se chystám do Vlčí zjistit jestli ještě vůbec vím jak se postavit před skálu.
čtenář : 14. 07. 2008 18:50

Co je to, pokud to není tajemství? Další SPAM nebo vyšinutí mysli??? :o)))
FKDP : 14. 07. 2008 12:32

Éréš pikóš neméči huňár scépeň kámoš!
lukes : 12. 07. 2008 03:34

Právě jsme přijeli z nádherného, lépe řečeno přenádherného, horolezeckého výletu do Walliských Alp. V okolí Rothornhutte jsme vylezli na pár kopečků. Více popíše Bosák, svým jistě poutavým článkem. J
Jerry : 11. 07. 2008 09:20

A ještě To Bocian:Vzpomněli jsme i na tebe,zajímalo by nás,jestli se něco o vaší výpravě na Aljašku dozvíme něco dřív než až při dlouhých zimních večerech u plátna v AC klubu..
Jerry : 11. 07. 2008 09:15

Tak je po Vulkánu!Bylo nás pět.Mezi sedmou a osmou se tam postupně sešla Jana s Pavlem(Burákem)-ti spolu,pak podle pořadí já,Ivanka a Lenka..pokecali jsme mj.o chytaní gumy(a procvičování metodiky v jiných oddílech),o tom jak se má Honza v Norsku na vodě(Lenka nám četla první části SMSek)a o tom,proč asi nikdo jiný nedorazil..Pak jsme se v poklidu mezi 21 a 22 h rozešli..Ani na ten ubrousek jsem nic nenapsal.Bylo to milé a malé setkání..J.
Slávek : 10. 07. 2008 10:05

Ciao, já dnes do Vůlkánu nedorazim,je mi to líto, páč jsem teď shlédl asi 5lezeckých dokumentů a jsem natěšený alespoň na vaše lezecké zážitky(když já lozit nějak nemůžu), - mám pracovní povinnosti u nového zaměstnavatele a nasrat ho neučastí hned z kraje není zrovna strategický tah:) Zápisník má Zdeňka,tak by měla vše zaznamenat:) Pokud nedorazí, piš Jerry vše na kousek ubrousku a pak udělá zápis:))) Užijte si to:)s.
Lenka : 10. 07. 2008 07:33

Jéje, to mě po ránu probralo:-) Za hranicema všedních dní je jen někdo. Honza je v Norsku a já v práci s cestovním absťákem. Tak aspoň dneska ve Vulkánu. Hezký den všem
Jerry : 09. 07. 2008 16:15

Vážení přátelé,je zde nějask mrtvo,asi jsou všichni za hranicemi všedních dní..I já jsem byl(Slovinsko)a bylo to parádní.Tak se snad zítra setkáme v menším počtu ve Vulkánu..Jinak jsem objevil 2 fotky jedné známé dvojice z našich řad,podívejte se na www.vkslaviahk.cz,fotografie 2008,pohádkový les..jsou to fotky č.P6060955 a P6060807.Tak zdar J.
lukes : 30. 06. 2008 11:49

Vážení přátelé, scháníme 6-tou figurku do Walliských Alp na příští týden. Kubovi ochořelo koleno, tak nás zbylo jen 5. Chtělo by se někomu???
Nemá někdo mapu okolí Rothornhutte a Weisshornu??
Dejte vědět buď mě nebo Bosákovi. Dík JL.
Jerry : 27. 06. 2008 10:31

No tak to je docela drsný!hlavně,jestli jsi na tom suchým flíčku vytvořil zas nějakej prvovýstup:-)Jinak přeju všem (stejně jako prezident,ovšem ten s přiloženou skrytou kamerou:-))pohodový dovči a hodně pěkných zážitků a bez průserů/jako že jich v horách zase nějak přibývá,bohužel se jedná ještě o známé:-(..)/Tak opatrně.Lezení(a nejen jemu)zdar!J.
TomášM. : 26. 06. 2008 17:24

Přátelé,tak jsem si dnes jel pro auto do Peugeotu v Pce a zpátky mi to nedalo a zastavil jsem se na Škrovádě trochu si zaboulderovat.No nic moc ,tentokrát i tady to nešlo po včerejším lijavci,ale co mě totálně dostalo,byla ta spoušť!Už když jsem přicházel ke Kazatelně ,tak vidím přímo na ni padlý strom,no ale dejme tomu.Ovšem za rohem mazec-stromy jeden přes druhý,no vůbec se nedalo projít.O kus dál totéž v Rokli.Tak jsem chvilku "blbnul na jednom suchým fleku a zpátky že se vrátím přes druhou stranu.Přejdu Chrudimku(už i v ní hromada spadlých stromů),ale co bylo za mostem-výjev z Apokalypsy.Desítky stromů a to i těch největších-stoleté borovice,smrky,akáty přes 30 metrů dlouhé-vše pryč.Proto varuji ty kdo se tam teĎ náhodou chystají-nestačí jen lezečky,ale taky motorovka!Je to fakt hustý!Tak zdar Tom
TomášM. : 24. 06. 2008 13:02

Furt někde lítám,tak až teď.
Víkend fakt super!!!Lezení na pohodu,vychutnávka všeho co nám nabízeli možnosti.V pátek i v sobotu krásné pohrání a popití(v sobotu u mě s menším problémem v rovnováze,ale už jsem ho potřeboval jak písek v lezečkách:-)Nádherné spaní pod širákem bez bolavé hlavy!(klášter byl fakt super)Poděkování patří všem zúčastněným,zejména pak trpělivému Františkovi,kterého jsem proháněl po sedmách a ani necekl,když jsem po něm začal házet madla velikosti cihel(už ten název-Přípravna Nebožtíků)-kámoš se prostě pozná- a nechrápe(i za to dík,Petr spal naštestí v autě :-)Spousta zážitků a nějací ty "brouci" v hlavě a KRÁSNÍ! My s Fandou víme svý.Tak zdar lidi!
Jerry : 24. 06. 2008 12:40

2.7.(tedy příští středu)bude od 20h na ČT4 sport pořad o Adrenalin Cupu..
Jerry : 24. 06. 2008 12:14

Tak to koukám,jakej je mě zájem:-))Jo přesně tak,o umístění aspoň nám ani nešlo,spíš to zkusit,získat další zkušenost a dojet..A k tomu "plavci"-na startu se musela nejdřív ta řeka přebrodit(přeplavat),pak vylézt na druhý břeh,pak vlézt do kajaku a seskočit s ní z rampy.A v cíli se zas běželo s lodí i pádlem 200 metrů,docela makačka..