Diskuse

Vložit příspěvek
(6182)
Jerry : 11. 03. 2008 10:05

Tak s tím umíráním jsem nebyl nakonec daleko od pravdy,protože včera večer mi psal Záles,že dneska lezení ruší,že ho postihla střevní chřipka a zhubnul za 3 dny o 4 kila.Na mě to přišlo ve 4 ráno,od tý doby jsem byl asi 20krát na záchodě,no staršný..Tak bacha na to řádí asi nejen Ema
Bosák : 10. 03. 2008 17:23

to Tomáš: smekám člověče (popravdě sice nevím před čím, jelikož Xc jsem ještě nepotkal), ale zkušenější kamarádi říkali - když se leze i nehtama, tak to už je na článek do nějakých bezvýznamných plátků (Lidé a hory, Montana, ...) a časem pak i do významných médií (www.hostezery.cz). GRATULUJU !
to Bocian: tak ty jeden tejden chodíš s Emou po horách a další si pak vezmeš úplně jinou? Přitom dál spíš s Alešem v jednospacáku... Řek bych, že nezbejvá než nás laiky zasvětit a to i s fotkama. Blahopřeju k oběna holkám !! i když snad Emu v Krkonoších doufám už víckrát nepotkám.
Čus J.
Jerry : 10. 03. 2008 16:02

Tak trochu zivota do toho umirani tady!:-)Zitra se chystám se Zálesem na stěnu do Hořic,odjezd by byl asi po 18 od Seweru a místo by mělo taky být..Zdar J.
Lukes : 07. 03. 2008 16:24

Tak to Tome gratulace, velká...Jen tak dál pane...
To víš, že se přidáme, tedy stejný skály ale na trochu jiný cesty. Já osobně byl venku zatím jen dvakrát, je na mě totiž ještě trochu zima, nebo spíš nemám ten správný morál. Po velikonocích to snad bude lepší.

Když jsme u těch oddílových úspěchů, tak vrabci na střeše povídali, že prý nějací nejmenovaní členi byli na vycházce po Krkonoších s EMOU, nevíš o tom něco Bociane??
T. Moravec : 07. 03. 2008 14:41

No tak jo:-)Včera se mi podařila špičková silově technická lahůdka na skoro "rodném" Škrovádě.Jedná se o Vlásečnici Xc a je to docela mazec,jak mi teď potvrdil Štěpán Stráník.No ale dost tý chvály,taky bylo trochu krve a kus nalomený psychiky a nehtu.To ale k lezení patří,že?:-)Počasí letos přeje,tak doufám,že se další přidáte!Jo a dík všem co mi drželi palce zdar Tom
Jerry : 07. 03. 2008 12:15

Tak nakonec jsem byl včera na kole a na vodě a na stěně(a tam jsme se sešli v hojném počtu),ale taky mi psal Tomáš Moravec,že se mu něco podařilo,takže Tome,pochlub se!
Jerry : 05. 03. 2008 11:24

Ahoj,tak píšu předem ohledně stěny zítra,budu čekat již tradičně v 18:30 v Seweru,kdyby byla nějaká změna,tak se prosím ozvěte,jinak během dne se sem nedostanu,vynahradím si totiž možná naposled neuskutečněný sobotní závod a pojedu do Krkonoš na běžky..
Kačka z Jánek : 01. 03. 2008 20:44

No, že 70-ka se nejela jste si určitě všimli..buďte rádi, Emma, nebo jak se to ten vichr jmenuje, by určitě nebyla dobrá spoluzávodnice;-).
Jinak, tím povzbuzením k výletu do těch Alp jsem nemyslela(jenom) svoji skvělou společnost;), ale že by se zkrátka ještě někdo mohl přidat.
lukes : 29. 02. 2008 14:29

No nevadí, hlavně že zaplatil vstup:-). To je dobře, že vás bylo dost.
Včera Škrovád paráda, to víš, polezení venku je vždycky lepší. My lezli takový ty trojky, čtyřky a Tomáš desítky. Ale pěkně se na něj koukalo... Jen kdyby to bylo blíž.
To jsem na to zítra zvědavej. Tak nám držte palce, ať tü 70-ku alespoň dojdem. Dík. J
Honza : 29. 02. 2008 13:26

Tak co, jak jste vcera ve Skrovadu zalezli?
Na stene se nas nakonec seslo 6 (kdyz pocitam i Jardu, ktery si tam prijel jenom zalepit kolo ;)
Kačka z Jánek : 27. 02. 2008 22:54

Tak prý by to mohlo působit jako povzbuzení, nebo dokonce hec pro další váhavce, co by možná jeli do bernských Alp...já bych se docela přidala, slibuju, že pády(zejména ty na krovky) nastuduju;-)
lukes : 27. 02. 2008 15:45

No Jerry,tos mi nasadil brouka do hlavy. Pokud to stihnu, tak tam dojedu za vámi. Jaro je potřeba využít.J
Jerry : 27. 02. 2008 15:27

Ahoj,právě jsme se domluvili s Tomem Moravcem a Ivankou,že zítra odpolko vyrazíme na Škrovád,tak kdyby se chtěl(nebo spíš mohl)někdo přidat,tak ať se někomu z nás ozve,budeme rádi..Jinak to vypadá,že když bude hezky,tak tam vydržíme dokud bude vidět,takže asi ani nestihnu stěnu..Jarní lezbě zdar!J
FKDP + Jagyč : 22. 02. 2008 17:03

Jagyč se zhostil funkce vedoucího nedělního výletu někam na skály (zřejmě K. H.). Já se zhostil druhé možnosti nedělního výletu někam kole (kamkoliv, a spíše po silnici). Hodně záleží na počasí, osobně se nevyhýbám žádné z variant.
Bosák : 21. 02. 2008 17:15

Dnes bohužel nebudu ani na stěně, ani na hokeji, ...
FKDP : 21. 02. 2008 12:49

Vzhledem k vývoji hradeckého hokeje, lépěji předkola play-off, nejedu dnes na stěnu, ale i s dcerkami jim jedu fandit, neb je možná uvidím v letošní sezóně naposledy. Komu jsem tedy slíbil řešit cokoliv na stěně, ponecháme to na jindy. Děkuji za pochopení.
Jirka z Dobrušky : 20. 02. 2008 22:41

Ahoj všichni, fórum www.Gipfeltreffen.at je občas zdrojem užitečných informací. Zde je link, který ukáže schéma výstupů na Grossglockner od S: http://www.gipfeltreffen.at/showthread.php?t=10772&highlight=berglerrinne Zdraví J
FKDP : 20. 02. 2008 08:16

Dovoluji si upozornit na doplnění v Plánu akcí: 31.3. nebudou promítány pouze Walliské Alpy, ale i Bílé Kordillery a Patagonie od Karla Ladyře.
Jerry : 19. 02. 2008 10:27

nevím co je to m od anonyma,ale nevadí..Jinak Jagyči,pěkně jsi mě předběhl s komentářem k článku o skialpech,zatím co jsem to psal,tak už jsi ho tam vložil,takže se shodujem,to je dobře:-)
ANONYM : 19. 02. 2008 10:21

m