Plán akcí

Říj
21
Po
Plážovka – letošní poslední – přijďte si zahrát a poté posedět!!!
Říj 21 @ 17:00 – 20:00

Další setkání na antuce nebo písku, dle počasí. Vhodné nejen pro hry znalé a na dobré úrovni hrající, ale i pro prostý lid tuto hru milující, leč s výkony průměrnými a méně. Plážovka je právě pro široké vrstvy! Těším se na všechny příchozí!

Potvrzení účasti = jistota místa v základní sestavě!!! Jinak hrozí zařazení mezi nosiče piva a podavače balónů.

POZOR: nutno vždy číst komentáře až na úplném konci a kontrolovat si u nich datum, na které pondělí se poslední před vámi přihlásil. Zadáno jako opakující se akce a komentáře tu budou celou dobu zůstávat. Je to stejné jako u stěny.

František-FKDP

Říj
26
So
MODŘÍNOVÉ HÁJE
Říj 26 – Říj 28 celý den

Stejný plán jako MH 2018, které se nekonaly.

Je možnost si to prodloužit až do 29.10.!!! Kdo má zájem, dejte včas vědět!!!

Tentokráte budeme obdivovat oblíbené jehličnany ve zlatém hávu v Českém středohoří. Vše bude zde průběžně upřesňováno, ale určitě to bude příjemný a nezapomenutelný výlet. Spí se venku i pod střechou, podle dohody, takže podle toho si každý individuálně sbalí. Vhodné i pro děti a něžná pohlaví!

ZÁJEMCI HLASTE SE, OPĚT PŮJDE O AKCI S OMEZENÝM POČTEM ÚČASTNÍKŮ!!!

PRO VÍCE INFORMACÍ, POKUD SE KOMENTÁŘE NEZOBRAZUJÍ, DEJTE „Číst více“

 

František-FKDP

Lis
8
Posvícenská zábava s DJ Tomem
Lis 8 @ 20:00 – 23:30

Dovoluji si vás tímto pozvat na Posvícenskou zábavu TJ Sokol Stěžery, která se koná v pátek 8.11.2019 v 1. obecní hospodě ve Stěžerách od 20:00. Hrát bude DJ Tom a máte se tedy na co těšit.

Až bude hotový plakát, tak ho sem vložím.

O lístky je vždy velký zájem a tak neváhejte …. zamluvit je můžete buď, zde v komentářích, u Františka nebo u mě…. Čím dříve tím lépe, nejdéle do konce října.

Lis
9
So
Dětský karneval
Lis 9 @ 15:00 – 17:00

V sobotu pořádáme Dětský karneval, na které vás tímto zvu.

Lis
12
Út
Promítání v AC klubu: Letní alpské dobrodružství – když se štěstí přikloní v AC klub - LTC Zámostí
Lis 12 @ 19:00

Jste srdečně zváni na  vyprávění o úspěšných výstupech členů oddílu během letní výpravy do Montblanského oblouku a Wallisu.

 

Osobní pozvání na sebe nenechá dlouho čekat ani od samotného organizátora těchto úžasných promítání – Petra Ungráda alias Školníka.

 

 

Těšíme se na vás, František a Pavel.

 

Lis
14
Čt
VULKÁN
Lis 14 @ 18:00

Další díl z nekonečného seriálu – pravidelné měsíční setkání v příjemném prostředí. Všichni víme, o co jde! Kdo neví, ať se přijde podívat. Vítáni jsou milovníci a milovnice všech sportů, hlavně pak hor a nás! 🙂

Lis
15
ZAVÍRÁNÍ ALP
Lis 15 – Lis 17 celý den

Výlet do nižší části pohoří, kde budou ty nejlepší podmínky na užití si pohody a řádného zavření těchto krásných hor. Přesné místo i čas odjezdu (určitě to bude z 14. na 15.11.) bude ještě upřesněno. Důležité je odjet!!! Vhodné i pro něžná pohlaví. Maximální počet účastníků: 8!!!

Pro
5
Čt
VULKÁN ALIAS VÝROČNÍ SCHŮZE
Pro 5 @ 18:00

POZOR !!! PRVNÍ ČTVRTEK V MĚSÍCI !!!

Rok se sešel s rokem a máme tu Výročku. Bujaré slavení všeho co se nám povedlo a nepovedlo, nějaké ty volby a přípitky nově zvolených funkcionářů.

Po Výročce následuje víkendové POSLEDNÍ SLANĚNÍ!!!

Pro
6
POSLEDNÍ SLANĚNÍ
Pro 6 – Pro 8 celý den

Obří důl a zimní panoramata Krkonoš, dobře chlazené pivečko a mnoho dalších šňapsů, hudba a zpěv, výletování či povalování se u chaty nebo v ní, možnost opět si vyzkoušet něco z toho, co by nám mohlo někdy či někde zachránit to chatrné zdraví. Prostě totální, ale nádherný úlet na konci roku, navazující na VÝROČKU ve Vulkánu.

Bře
20
Ples Sokola
Bře 20 @ 20:00 – 21:15

Protože už vím termín, tak sem zatím dávám jen ten, abyste i tuto kulturní akcičku dali do svých kalendářů.

Podrobnosti sem dám až budu vědět.