Volejbalový Turnaj o Jerryho podání

Kdy:
24.6.2018 @ 8:45 – 15:00
2018-06-24T08:45:00+02:00
2018-06-24T15:00:00+02:00
Kde:
Stěžery
Kontakt:
Jana Dvořáková (Vrbka)
605 590 372

Po úspěšném loňském a předloňském volejbalovém klání bych ráda pozvala všechny milovníky a příznivce volejbalu na  4. TURNAJ O JERRYHO PODÁNÍ, který se již tradičně uskuteční poslední neděli v červnu, tj. 24.6.2018 od 9,00 na stěžerském hřišti! Tělocvičnu ještě budu zjišťovat, pokud by hrozil déšť. Ale doufejme, že počasí bude přát.

Hrát se bude dle pravidel oddílové Plážovky, vždy jen na dva hrané sety. Hrát budeme v družstvech po 3 nebo 4 hráčích, takže počet účastníků musí být dělitelný 3 nebo 4. Další nahlášení budou náhradníci. Prosím o nahlášení zájemců o hru nejdéle do úterý 19.6.2018. Je to sice trochu dříve než jindy, ale organizačně bych to jinak nezvládla.

Družstva rozlosujeme na začátku turnaje do družstev z jednotlivých „výkonnostních košů“. A zde je novinka z loňského roku – včas přihlášeným  pošlu seznam hráčů, kteří se někdy turnaje již zúčastnili plus možných posil. A kdo z vás chce, tak mi je dle svého uvážení rozdělte do skupinek podle plus mínus stejné výkonnosti nebo je seřaďte od nejlepšího po nejhoršího a já potom toto hodnocení zohledním při tvorbě „výkonnostních“ košů pro losování. Čím více názorů dostanu, tím lépe a tím více můžete ovlivnit to nejdůležitější na turnaji a to je úroveň jednotlivých družstev a samozřejmě i HRY!! Za všechny názory jsem dopředu moc ráda.

V družstvech spolu nebudou hrát rodinní příslušníci a bude tam vždy jedno něžné pohlaví. Výjimky jsou samozřejmě možné jako každý rok.
Počet družstev i jednotlivců v družstvu a rozpis zápasů bude upřesněn dle přihlášených. Rozhodčí bude vždy někdo z právě nehrajících týmů.

Hrát budeme o umístění, drobné ceny a hlavně pro radost!!!!!  Oceněno bude nejlepší Jerryho podání! Pokud by došlo na protesty, tak za láhev Bruta.

Občerstvení bude zajištěno a jeho rozsah ještě upřesněn na stránkách těsně před turnajem.

Hlaste se jako obvykle zde v komentářích, v Plánu akcí či emailem. Nejdéle ale do úterý 19.6.2018.

Zváni jste všichni!!! I ti ze vzdálenějších koutů, kteří nemohou v pondělí. A také diváci všech kategorií. Vyměňte jednou lezení i jiné aktivity za volejbal a přijďte si užít na pláž! :)))

Těším se na všechny!!!

Jana Dvořáková

 

2 komentáře

  1. Jana Dvořáková napsal:

    Trochu jsem upravila text k akci, aby lepe vyhovoval letosnim podminkam. Jinak se na vsechny moc tesim!! Jana

  2. František-FKDP napsal:

    Hlásím se rád na tuto skvělou akci. Ovšem tak, jak jsem vloni slíbil. 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.