Diskuse

Vložit příspěvek
(6192)
Miloš : 31. 03. 2013 21:18

Tak jak dopadla sobota na skialpech?
FKDP : 29. 03. 2013 11:25

Zítra skialpy: začátek opět na Č.h. a dále dle dohody. Nabízí se několik variant, vč. hodnotných sjezdů. Odpoledne budu již jen na tel., takže zájemci nechť píší sms, nebo volají.

Pro Bosáka: Alpy zrušeny? :-( Tak si alespoň užijte ty rampouchy! :-) Bez prudičů. Jinak včerejší polezenice pohodová - 5 lezců, 8 dětí. A pozor: velký návrat Pepina!!! :-) Před služebkou do Chile ...
Bosák : 29. 03. 2013 10:28

Parádní článek pane presidente!!! …žádný volejbal (ač ho mám rád) a pouhé vzpomínání, ale skialp akce,...atd.
Doufám, že jste si (někteří) včera dobře zalezli - já si min.týden načal ukazováček a toto pondělí zas malíček pravé ruky a tak objevuju kouzlo cest s madly :-) … o weekendu zkusíme s Jagyčem oklofat pár rampouchů v zemi krále Miroslava, tak snad už vše bude ok, včetně sebevědomí, který jsem si v sobotu zapomněl vzít sebou na ledy do Labáku :-)
Víkend 5.-7.4. ….Oetztal grupě držím pěsti (podmínky, počásko,…) a bude-li slušná předpověď – hlásím se o zbylé lavinové sety
Kdyby někomu přebývala ročenka ČHS nebo již už přelouskal – půjčil bych si jí…dík
Pokud někdo máte k dispozici různé výroční katalogy (HUDY,…), kde jsou popsány fígle na hory, záchranné techniky, články od nej lezců… dejte nakouknout i ostatním…dík
Pro sněhofily:
Trasy na běžky jsou upravený, sníh parádní – podmínky přímo ideální !!! (z Hofmanek je upravená trasa přímo z parkoviště,…)
Ledy v Krkonoších vzorově nateklý …jen ty zelený prudiči !!!
Hore zdar!
Machyč : 27. 03. 2013 17:32

Zdar zítra též počítáme se stěnou v Černožicích
FKDP : 27. 03. 2013 15:20

Zítra jedu na stěnu do Černožic. Cca na pátou.
Honza : 27. 03. 2013 14:53

Miloši, na stěnu ve čtvrtek po delší době rád vyrazím. Vzhledem k tomu že nás asi do Černožic víc nebude, tak s HK souhlasim...
lukes : 27. 03. 2013 14:22

Zítra stěnu nedávám....Kdo pojede dejte vědět p Malinový. J
Miloš : 27. 03. 2013 13:43

to: Adel, Francie je až příští víkend. Ale díky.;o)
Adéla : 27. 03. 2013 13:35

Ahoj, zítra mi stěna bohužel nevyjde. Jinak Miloši, ať ti vyjde Francie. A.
Miloš : 27. 03. 2013 12:59

Ahoj lezci. Co ve čvrtek lezení? Já bych šel, ale radeji na stěnu do HK na velký chyty. Ten můj prst ještě nezvládne nic menšího a težšího.
Adéla : 25. 03. 2013 17:50

Díky, Jerry. Ale spíš to bylo štěstí, co se týče volna a chuť se aspoň trochu přiblížit zpět do mé minulosti. Musím přeci jen trochu namakat, abych vám stačila, když už mě František po půl roce zlanařil, ať se přidám do NAŠEHO oddílu.
Skialpy byly opravdu opět vydařené. Nádherné azuro, výborná parta, pannenská krása vrcholků pro nás těch nejvyšších. Bomba. Počkejte si na fotky, i to vás veme za srdce.
Díky, že jste ... A.
Jerry : 25. 03. 2013 16:35

Jo bylo to včera super, děkuji zúčastněným za skvělou společnost. Celý víkend bylo nádherný zimní počasí, až jsme se divili, že jsme tam na Stěžerskejch chatách byli úplně sami, no asi už se všichni zimy nabažili..Honzo kdyby se ti podařilo předat Františkovi fotky ze skialpového výletu č.1 s Bocianem a spol., bylo by to fajn, klidně o tom pár řádek napíšu, aby to bylo kompletní. Jediná, kdo se zúčastnila všech tří skialpových túr, byla Adéla. Respekt!:-)
FKDP : 25. 03. 2013 13:22

Děkuji za upozornění - chybička se vloudila - byl to bílý Modrý potok.
Honza : 25. 03. 2013 12:48

Skutečně je ten potok Bílý, nebo pouze zachumelený? Nebo matení nepřítele? :)
FKDP : 25. 03. 2013 10:17

Krátký report pro informace chtivé :-) - naše nedělní skialpy z Jánek přes Černou horu (já, Miloš, Adéla) byly úžasné hlavně tím, že až na Výrovku jsme nikoho nepotkali (5:23 - 8:40) a výhledy i terén byly luxusní!!! Jerry si výstup Modrákem také pochvaloval. I snídaně na Výrovce, uleželá bramboračka a míchaná vajíčka, vše za pár korun, též neměla chybu.

Traverz ke Studniční byl příšerně větrný a mrazivý, ale to k horám patří a sjezd do Modráku nám to bohatě vynahradil. Poté i nečekaný prvosjezd lesem podél Bílého potoka přímo ke stěžerským chalupám. Obloučky v prašanu mezi smrky byl nakonec pro všechny nádherný.

Na chatě jsme pak dojedli Janiny a Jerryho zásoby a v klidu dojeli do Pece. Krásně prožitá neděle!!!

PS: do článku o březnovém Vulkánu, na kterém pracuji, si dovolím vložit pár fotek z minulé a včerejší neděle. I s krátkým popisem. Je se věru nač těšit! :-)
Honza : 25. 03. 2013 09:53

No docela vám ty víkendové Krkonoše závidím, i když fukejř asi nic moc...
FKDP : 25. 03. 2013 08:27

Pro Davida: pokud můžeš, pošli email. Adresu najdeš v rubrice "Kontakt". Určitě se Ti poté ozvu.
david : 24. 03. 2013 21:45

Ahoj chtel jsem se zeptat jestli bych se take mohl prihlasit do klubu je mi 15 let a zacalo se mi horolezectvi libyt hraju fotbal za stezery takze mam kondici tak jestli bych mohl chodit s vama
lukes : 23. 03. 2013 18:32

Tak se poradně oblečte...
My dnes s Bosákem zalezli na ledech v Labáku a dali procházku na skialpech, a na hřebenu funělo pěkně...Ale bylo nádherně.
Tak si to zítra užijte. J
Miloš : 22. 03. 2013 21:35

to: Adel. Right, budu tam taky. Start s Františkem.