Diskuse

Vložit příspěvek
(6192)
Ivanka : 24. 09. 2009 16:48

To Bosak:máme celkem pěkný foto z Ádru na www.dvphoto.xf.cz.To Jagyč:Se normálně těším na zajištěný cesty do Rakouska.Tzn.,že to je asi normální,psychicky si odfrknout...Užijte si to všichni!Lezení i nelezení zdar!Iv
Jerry : 24. 09. 2009 16:46

nebude nedaleko znamená jako že bude daleko:-)No já bych stejně jel až neděle a pondělí.Jinak pocity z písku po Chorvatsku máme asi všichni stejný..
lukes : 24. 09. 2009 14:36

Na prodloužený výkend máme kola. I když lezení v Tisí nebude nedaleko...Mimochodem zjistil jsem, že po chorvatsku se na písku nějak bojím.....
Jerry : 23. 09. 2009 20:09

Lízátkům přeju k protinožcům další skvělé zážitky a přispívejte dál.Jinak dneska jsme s Tomem byli na Prachově a byl to parádní den.Nejdřív jsme zašli do Lahole na Kobylu-jižní cesta za VIIb byla krásná klasická dvodýlkovka,akorát v poledním slunci to dost smažilo.pak si Tom vybral Loupežnickou na Rumcajse-VIIb s vykřičníkem,ale byla pěkná(i pro mě:-)),no a nakonec jsme se šli "dodělat" na převisy v Babinci u Bivakový.Tom spěchal na noční,takže jsme nezvykle odjížděli už hodinu před setměním..Plánujete někdo nějaký lezení o víkendu(+pondělí),pro ty,co nejedou do Alp?
lukes : 22. 09. 2009 10:47

Dnes s Bosákem razíme do Josefa na půl pátou. Rádi tam někoho potkáme.
FKDP : 21. 09. 2009 08:38

Pro Lízátka: pěkně si to užíváte!!! Jen tak dál. Rybičky v akváriu se tváří (zatím) spokojeně.
Pro ostatní: Ťéša shání na čvrteční odpoledne, 24.9., 1 - 3 brigádníky do Obřáku. Počátek prací cca od 12.00 hod., ještě týž den návrat. Lze samozřejmě i přespat a prodloužit si pobyt. Dopravit se musí tam i zpět sami. Další brigáda je naplánována na 1.10. znovu od 12.00 hod. a poté 2.-4.10.! Vše se týká nových podlah na chatách 3 a 4. Zúčastnění budou veřejně chváleni!!! Těšte se, ještě to budu několikrát opakovat. :-)
Přeji všem hezký den!
Honza : 19. 09. 2009 05:54

Velrybáři zatím ulovil největší rybu zhruba 30cm, ale 2x už jsme měli pěkné rybí hody. Dosáhli jsme nejsevernějšího přístupného bodu Nového Zélandu. Pěkná třídenní tůra s plnou polní, koupání se v Tasmanově moři a Pacifickém oceánu, zdolání vysokých písečných dun, prudkých srázů do zátočin, útěk neprostupnou buší, když nám příliv zatarasil cestu, přejití několika několikakilometrových písečnoškebličkovích pláží, kde nebylo jediného živáčka. :)
Lukes : 17. 09. 2009 12:23

Holkám to rád vyřídím..., i když ony měli ten komín slušně zajištěněj:-).
Ivanka : 17. 09. 2009 10:55

To FKDP:Čtu to až dnes,byla jsem pryč.Díky!To Bosák:No,tak Maják musím důkladně zkouknout...To Jagyč:Jsme včera s tátou lezli Drážďany,starou cestu a překvapila mě ta troječková obtížnost.Mě to tenkrát přišlo nějak jednodušší,hlavně ten dolez nejjištěným komínkem.Tak to vyřiď holkám,pěknej výkon!
Bosák : 16. 09. 2009 10:32

to Ivanka: Křížák - Maják, VII (název cesty si nevzpomenu, ale je to VJ stěna - buď lze již od spodu drtit spáru = mé 3 letecké pokusy a nebo ji dole zprava oblést, zbytek spáry a stěny už je príma), pěkné cesty VIIa-b bez spár jsou z JZ strany Majáku. Toť vše o "spárách".
Včerejší podzimní protažení ve Vlčí s Jagyčem a Klárkou bylo velice příjemný.
Jelikož ve čt odjíždím pryč - zdravím touto cestou všechny vulkanology
FKDP : 15. 09. 2009 21:59

Pro Ivanku: jsi první, počítej s nimi!!! Snad se mi podaří donést je již do Vulkánu.
Pro ostatní: navrhuji koupit ještě jeden pár. Osvědčily se!!! Pro větší skupiny velmi vhodné, také když se překrývá více akcí. Např. právě 25.-28.9. Více ve Vulkánu.
Ivanka : 15. 09. 2009 20:07

To FKDP:Je možné zapůčit si vysílačky v termínu 25.9.-28.9.09?Dík.
Ivanka : 15. 09. 2009 20:00

Nakonec jsme skončili na Hrubice a bylo krásně.V neděli plánujeme určitě lezení,možná Jizerky a pokud Prachov,dám vědět...To Bosák:V jaké spáře si trénoval lítání.Iv
FKDP : 15. 09. 2009 13:03

Pro malou účast dnešní plážovka odpadá. Kdo má zájem, od 18,00 hod. jdeme hrát do "tělocvičny" vedle hospody basket. Na čepu Krušovice 10 a Zlatý bažant 12!!! :-)
lukes : 15. 09. 2009 12:58

Iv: Na Prachov bych rád, třeba v neděli...V týdnu je brzo tma, a tak jsou Hořice...
Ivanka : 15. 09. 2009 12:55

To Jagyč a Bosák-si to trochu prodlužte a doražte do Příhraz nebo zítra Prachov...
FKDP : 15. 09. 2009 11:47

Oprava:na dnešní plážovku dorazím už v 17:00 hod.
Jerry : 15. 09. 2009 11:11

Na dnešní plážovku taky nedorazím.s příjezdem okolo půl sedmé už by to nemělo smysl.To Jagyč:v pohodě,ale do pátka to potřebuju vrátit.Doufám,že se vám to v kaňonu líbilo!Jinak zdravím velrybáře Zélanďany Lízátka-ať se daří i nadále!tak zdar ve čtvrtek ve Vulkánu..
lukes : 15. 09. 2009 11:05

Dneska na plážovku nejdu. Jedeme s Klárkou a možná Bosákem do Vlčí.
To Lízátka: bacha na velekosti z velryb. Zdravíme.
To Jerry: věci stále schnou....
To Ivanka: díky za doporučení cesty, ale potřebujeme někoho na prvním konci. Někomu, třeba mě, asi nepomůže ani to :-).
FKDP : 15. 09. 2009 10:09

Na dnešní případnou plážovku hlásím příchod v 18,00 hod. Dvořáci jsou připraveni doplnit od půl páté stav na hratelný počet!