Diskuse

Vložit příspěvek
(6192)
František-FKDP : 11. 12. 2015 13:09

Ahoj všem,

v úterý, 15.12., se koná od 18,00 hod. ve Sport baru ve Stěžerách Valná hromada TJ Sokol Stěžery. Má-li někdo chuť se jí společně se mnou za náš oddíl zúčastnit, budu rád.

Od 20,00 hod. poté následuje Vánoční večírek, kdy o hudbu se postará náš milovaný DJ Tom!!! :)

Pokud mi je známo, tak pivo a víno jde celý večer za Sokolem. Což je od něj milý dárek. :)

Zájemci, prosím, napište mi to. Děkuji.
Lukes : 28. 11. 2015 20:51

To ste Zdendo skočili do jinýho levelu...hodně štěstí.
Zd. Kudrnáč : 28. 11. 2015 20:41

Protože jsem se ještě nenaučil vkládat akce do plánu, tak jen všem pro informaci.
Po úspěšné výstupu na Kilimandžáro v lednu tohoto roku se chystáme 25. ledna 2016 jako tříčlenný tým na americkou Aconcanqueu. Na výročku snad už konečně dorazím. Zdenek
Lukes : 27. 11. 2015 15:13

škoda Bosáku, že se někdo nepřidal..Tak snad příště, po výročce.
Bosák : 26. 11. 2015 14:31

Černožice today - najde-li se samotný lezecky či lezkyně bez závazků (hladové děti, hladové kachny na Chvalině,...atp. :-) ) na podvečerní zápolení na překližce - rád se přidám (můžu od 17, jen potřebuju dát předem vědět - 602476080, dík)
Ivanka : 21. 11. 2015 23:28

Bosáku, dík, že na Vilíka myslíš, ale těchto závodů se již zúčastnit nemůže kvůli věku. Těší se na závody v pondělí 23.11. na stěnu do HK.
Všechny moc zdravím. Lezení a zdraví zdar!
Bosák : 20. 11. 2015 17:08

Jani - každý vrchol je super :-) ...a na horách je skvělý i jen prostě bejt...
Ady a Martine - díky
O víkendu se ujmu role jističe na závodech v TU - doufám, že dorazí Vilík a pořádně to rozjede...držme mu pěsti :-)
Jana D. : 20. 11. 2015 15:56

Zavírání Alp bylo nádherné. Vyšlo počasí, vyšlápli jsme, kam jsme chtěli a super parta lidí. Já jsem vylezla na svou první třítisícovku. Pro někoho možná málo, ale pro mě úžasný vrchol!!
Adéla : 20. 11. 2015 13:54

Bosáku, jsem ráda za Tvé hóóódně dlouhé a výživné dny. Jsem ráda, že jsi opět ve svých kolejích.
A co zavírači Alp? Žádné zážitky do diskuse pro nás?
Pěkný víkend, A.
Martin V. : 19. 11. 2015 22:27

Velká gratulace. Těším se na článeček.
Bosák : 19. 11. 2015 14:25

Hlásím návrat ze Swiss výletu...spolu s kámošema z ČB se nám v pondělí podařilo probojovat novou lajnou (z 21.9.2015!) v severní stěně Piz Roseg...byl to zážitek a taky hóóódně dlouhej a výživnej den... :-)
Pokyša : 11. 11. 2015 22:31

Bosáku, na tvůj mírný nátlak je článek o dámské letní jízdě na stránkách:-))
František-FKDP : 10. 11. 2015 21:44

Zavírání Alp proběhne zřejmě ve Stubaikách - v plánu je jít po říjnových stopách skupiny GoKi. :)
Bosák : 10. 11. 2015 16:04

Kde budou vyvolení zavírat Alpy?
Ady+Poky...japa článek s fotkami z dámské prázdninové jízdy? :-)
Jinak (aby Libor s Káťou nesmutnili z mokré Vysočiny) - bilance nedělních Sokolíků byla:
4 cesty - z toho 2 x pytel, 1 x PP a pouze 1 x RP
Mimochodem až do deště šlo lízt i na písku - bohužel však (bo krátký den) s čelovkou
...překližková sezóna už začala, tak ať to práší :-)
Parták : 10. 11. 2015 14:51

Přátelé Hořického Husolezení-prohlašuji akci za skončenou.Pivo včera dopito,sud a čep dnes vrácen.Škody vyjímečně žádné jen já ještě před akcí zlikvidoval půllitr.Někteří/asi z průhledného důvodu,aby se mohli brzo vrátit/ mě na Chvalině nechali-klíčky od auta-ale bez auta/je vidět jak máme v oddílu šikovné lidi-bez klíčků odjet??-žádný problém!!/,dále sušící se dětské ponošky/asi Hakeni/čepičku pletenou,kalhoty-na mě malá velikost/asi Čejpíci/,tašku se stravou-dal jsem slepicím/Hakeni/. Dále budu ještě hledat.Další akce /jestli zamrzne/ Hořické ledolezení. Ahoj Parták
Libor : 10. 11. 2015 10:14

Já s Káťou jsme jeli v neděli na Vysočinu na Bílou skálu a bylo to špatný. Mokrá skála, která se chystá na zimu. Zahalovala se mechem. To jsem tam opravdu nečekal. Alternativa = turistika po okolních kopcích (Devět skal). Psi měli radost, my o to menší.
Rosťa : 09. 11. 2015 22:14

V Hořicích výborné - krom husiček a indických běžců (ano i to bylo na výběr!)došlo v neděli i na lezení v lomu. A večer výborný večírek provoněný již usušeným chvalinským hrachem (nebo to bylo něco jiného? :-)
Možná bych mohl dát nějaké fotky do galerie, jestli to zvládnu...
Bosák : 09. 11. 2015 17:57

Neděle - Sokolíky = sucho, parádní tření, mraky bláznivých Polínek, cest málo, ale i tak ruce bolely, počas exkluzivní
Lukes : 08. 11. 2015 19:33

Tak co Hořice? My byli na Oberwegách a mokrý, lezitelný asi až dnes odpoledne, ale to jsme jeli dom. Ale dnes krásný den na pěkném místě.
Pepa Ptáček : 04. 11. 2015 15:00

Ahoj Jirko,
jestli Ti to nevadi, rad bych Te oslovoval jmenem, me se prezdivka Jagyc moc nezamlouva. Ale to je detail. Moc diky za inspiraci, verim, ze to prubneme i spolecne. Pantak je na me zatim moc tezkej, Susky mam rad, takovy horsky lezeni a paradni vyhledy z uzkeho hrebene. Zjistil jsem, ze po ubytku hmotnosti pred 3 lety (25 kilo za 4 mesice !) blbe snasim zimu. Ted kolem nuly se citim jako kdysi pri minus patnacti ( mysleno kontakt ruky se skalou). Navic jsem strasne tuhej, musim to rozhybat. Prosim o dalsi strpeni ohledne moji ucasti na ruznych akcich, protoze se vratim 7.11. a zas odletim 10.11. s navratem kolem 30.11. Tak snad stihnu nejakou stenu a Posledni slaneni v Obraku. Zatim ahoj, Sokolici !
Pepik