Plán akcí

Čvc
1
Po
LETNÍ HORY
Čvc 1 – Srp 31 celý den

Opět se bude jezdit do hor. Pokud bude mít někdo nějaký nápad a plán pro širokou (oddílovou) veřejnost, sem s tím. Pro neznalé, jak se to dělá, to za ně na stránky rád vložím.

Říj
24
Čt
MODŘÍNOVÉ HÁJE – Bílé Karpaty
Říj 24 – Říj 28 celý den

Opět budeme obdivovat oblíbené jehličnany ve zlatém hávu v místech, kde ještě MH neproběhly!

Vše bude zde průběžně upřesňováno, ale určitě to bude příjemný a nezapomenutelný výlet. Stačí se podívat na ty předešlé MH. Bude se zkusit spát zřejmě pouze pod střechou, podle dohody a počasí, takže podle toho si každý individuálně sbalí. Vhodné i pro děti a něžná pohlaví!

Odjezd již ve čtvrtek, 24. odpoledne (vlak cca 17:30), sám se tak chystám (chce to den volna). V další dny se může kdokoliv přidat, itinerář rád zašlu. I toto zde bude upřesněno.

ZÁJEMCI HLASTE SE, OPĚT PŮJDE O AKCI S OMEZENÝM POČTEM ÚČASTNÍKŮ!!! 

PRO VÍCE INFORMACÍ, POKUD SE KOMENTÁŘE NEZOBRAZUJÍ, DEJTE „Číst více“.

František-FKDP

 

Lis
15
ZAVÍRÁNÍ ALP
Lis 15 – Lis 17 celý den

V PÁTEK 15.11. TO CHCE DOVČU!!!

Výlet do nižší části alpského pohoří, kde budou ty nejlepší podmínky na užití si pohody a řádného zavření těchto krásných hor. Přesné místo i čas odjezdu (určitě to bude z 14. na 15.11.) bude ještě upřesněno, sledujte komentáře. Důležité je odjet!!!

Vhodné i pro něžná pohlaví. Maximální počet účastníků: 8. V případě většího zájmu se pokusím najít místo pro víc zájemců.

Pro
6
POSLEDNÍ SLANĚNÍ
Pro 6 – Pro 8 celý den

Obří důl a zimní panoramata Krkonoš, dobře chlazené pivečko a mnoho dalších šňapsů, hudba a zpěv, výletování či povalování se u chaty nebo v ní, možnost opět si vyzkoušet něco z toho, co by nám mohlo někdy či někde zachránit to chatrné zdraví. Prostě totální, ale nádherný úlet na konci roku, navazující na VÝROČKU ve Vulkánu.