Plán akcí

Kvě
24
ŠKOLENÍ V OBŘÁKU aneb oslava 20 let oddílu!!!
Kvě 24 – Kvě 26 celý den

BUDEME SLAVIT 20 LET TRVÁNÍ ODDÍLU!!! Více bude průběžně doplňováno v komentářích.

Stále pak platí, že honosný název akce, školení, neodpovídá úplně přesně skutečnosti, ale občas se nám podaří mezi skvělými večery u kytary a dny plnými výletů, válení se, či rekreačním sportováním v okolí chaty, si také zopakovat pár důležitých věcí, potřebných k přežití při provozování našich koníčků.

!!! Upozornění – máme veškeré ubytování na všech chatách pro sebe !!!

František-FKDP

Čvn
14
PŘÍHRAZY
Čvn 14 – Čvn 16 celý den

Lezení, výletování, plavání, opékání buřtů a popíjení lahodných moků z místních pivovarů v krásném koutě Českého ráje.

František-FKDP

Čvc
1
Po
LETNÍ HORY
Čvc 1 – Srp 31 celý den

Opět se bude jezdit do hor. Pokud bude mít někdo nějaký nápad a plán pro širokou (oddílovou) veřejnost, sem s tím. Pro neznalé, jak se to dělá, to za ně na stránky rád vložím.

Čvc
3
St
ČERVENCOVÉ TATRY – Popradské pleso
Čvc 3 – Čvc 7 celý den

Pro velký úspěch v loňském roce se vracíme na místo činu. https://www.hostezery.cz/vysoke-tatry-popradske-pleso-akce-s-parametry-zajezdu-5-9-7-2023/

Lezení v krásných cestách na krásných štítech v okolí Horského Hotelu Popradské Pleso. K tomu i výletování po okolí a trávení večerů v příjemném prostředí chaty. Vhodné i pro něžná pohlaví!

Odjezd v noci z úterý na středu, návrat navečír v neděli.

 

František-FKDP

Čvc
19
Lezení na Vysočině v kemp České Milovy
Čvc 19 – Čvc 21 celý den

Tímto dávám všem na vědomí, že ve dnech od 19. do 21. července proběhne lezení na Vysočině (lezení na Vysočině), doufám za příznivých lezeckých podmínek. Sraz v pátek v kempu Milovy, cca od 16:00 hodin. Lezení by mělo dle plánu proběhnout v pátek, sobotu a v neděli. Na lezení je zde mnoho lokalit jako např. již známé: Drátník, Čtyři Palice, Bílá skála a případně Černá skála.

Koupání, plážový volejbal, opékání a popíjení lahodných moků zajištěno v kempu (kemp Milovy) lezení zajištěno v přilehlých terénech. Akce je určena pro všechny bytosti chtivé lezení, jak zkušené, tak začátečníky. O všechny bude postaráno. Příjezd je možný samozřejmě kdykoliv, protože stánek zde funguje do časných ranních hodin.

Termín zvolen s ohledem na podnikovou dovolenou ve ŽĎASu, která začíná o týden později a v kempu i ve skalách bude plno!

Všechny lezce a dobrodruhy zve František (v zastoupení za Libora, jako vloni).

Srp
22
Čt
BRANŽEŽ
Srp 22 – Srp 26 celý den

Lezení, výletování, plavání, hraní míčových her, válení se, opékání buřtů a vyprazdňování sudů v krásném koutě Českého ráje. Vše spojené s oslavou mých narozenin, na kterou srdečně zvu všechny, kteří mě znají a také známé těchto známých. Přijet můžete kdykoliv, někteří tam budou již od čvrtku 22. a někdo až do pondělí 26.!!! (Dejte vědět včas, kdo to takto plánuje.)

 

František-FKDP

Říj
5
So
PÁLAVA v Horní Věstonice
Říj 5 – Říj 6 celý den

Burčák ve sklípku a lano na skále nám budou největšími kamarády. K tomu může být i kolo nebo výlet jen tak. A třeba takové povalování se před vinným sklepem… Nádhera!

Podle počtu zájemců se určí dopravní prostředek. Odjezd může být upraven dle dohody.

Cestou tam nás čeká výlet s překvapením nebo rovnou hurá na lezení!

 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 8!!! Přednost mají řádně nahlášení dospělí oddíloví členové!!!

Říj
18
Brigáda na dřevo
Říj 18 – Říj 20 celý den

Každoroční víkendová akce, jejíž náplní je doplnění chat č. 3 a 4 v Obřím dole dřevem a k tomu provedené nějaké práce na zvelebení zmíněných chat.

Vysoká účast je vhodná, každá ruka dobrá.

Akce vhodná i pro něžná pohlaví!!! Děti si též vyhrají!!!

S sebou si přineste prac. oděv, rukavice, pulitr a kdo má, tak i motorovou pilu. Sobotní oběd zajištěn!!! Taktéž pivo!!!

Pro silně zaneprázdněné členy: postačí i příjezd jen na sobotu. To se toho většinou podělá nejvíc.

 

František-FKDP

Říj
25
MODŘÍNOVÉ HÁJE
Říj 25 – Říj 28 celý den

Uvidíme, co tentokráte budeme obdivovat. Zajisté oblíbené jehličnany ve zlatém hávu v místech, kde ještě MH neproběhly!

Vše bude zde průběžně upřesňováno, ale určitě to bude příjemný a nezapomenutelný výlet. Stačí se podívat na ty předešlé MH. Bude se zkusit spát zřejmě pouze pod střechou, podle dohody a počasí, takže podle toho si každý individuálně sbalí. Vhodné i pro děti a něžná pohlaví!

Je možný odjezd již v pátek 25. ráno, sám se tak chystám (chce to den volna). Další odjezd po 16:00 a přidat se mohou i ti, kteří dorazí v sobotu ráno. I toto zde bude upřesněno.

ZÁJEMCI HLASTE SE, OPĚT PŮJDE O AKCI S OMEZENÝM POČTEM ÚČASTNÍKŮ!!! 

PRO VÍCE INFORMACÍ, POKUD SE KOMENTÁŘE NEZOBRAZUJÍ, DEJTE „Číst více“.

František-FKDP

 

Lis
15
ZAVÍRÁNÍ ALP
Lis 15 – Lis 17 celý den

V PÁTEK 15.11. TO CHCE DOVČU!!!

Výlet do nižší části alpského pohoří, kde budou ty nejlepší podmínky na užití si pohody a řádného zavření těchto krásných hor. Přesné místo i čas odjezdu (určitě to bude z 14. na 15.11.) bude ještě upřesněno, sledujte komentáře. Důležité je odjet!!!

Vhodné i pro něžná pohlaví. Maximální počet účastníků: 8. V případě většího zájmu se pokusím najít místo pro víc zájemců.