Plán akcí

Říj
1
So
PÁLAVA v Horní Věstonice
Říj 1 @ 9:00 – Říj 2 @ 19:00

Burčák ve sklípku a lano na skále nám budou největšími kamarády. K tomu může být i kolo nebo výlet jen tak. A třeba takové povalování se před vinným sklepem… Nádhera!

Podle počtu zájemců se určí dopravní prostředek. Odjezd může být upraven dle dohody.

Cestou tam nás čeká výlet s překvapením nebo rovnou hurá na lezení!

 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 8!!! Přednost mají řádně nahlášení dospělí oddíloví členové!!!

Říj
14
Brigáda na dřevo
Říj 14 – Říj 16 celý den

Každoroční víkendová akce, jejíž náplní je doplnění chat č. 3 a 4 v Obřím dole dřevem a k tomu provedené nějaké práce na zvelebení zmíněných chat.

Vysoká účast je vhodná, každá ruka dobrá.

Akce vhodná i pro něžná pohlaví!!! Děti si též vyhrají!!!

S sebou si přineste prac. oděv, rukavice, pulitr a kdo má, tak i motorovou pilu. Sobotní oběd zajištěn!!! Taktéž pivo!!!

Pro silně zaneprázdněné členy: postačí i příjezd jen na sobotu. To se toho většinou podělá nejvíc.

 

František-FKDP

Říj
28
MODŘÍNOVÉ HÁJE – České středohoří – pravý břeh Labe mezi Litoměřicemi a Ústím nad Labem
Říj 28 – Říj 30 celý den

Uvidíme, co tentokráte budeme obdivovat. Zajisté oblíbené jehličnany ve zlatém hávu v místech, kde ještě MH neproběhly!

Vše bude zde průběžně upřesňováno, ale určitě to bude příjemný a nezapomenutelný výlet. Stačí se podívat na ty předešlé MH. Spí se venku i pod střechou, podle dohody, takže podle toho si každý individuálně sbalí. Vhodné i pro děti a něžná pohlaví!

Je možný odjezd již 27. odpoledne, i toto zde bude upřesněno.

ZÁJEMCI HLASTE SE, OPĚT PŮJDE O AKCI S OMEZENÝM POČTEM ÚČASTNÍKŮ!!!

PRO VÍCE INFORMACÍ, POKUD SE KOMENTÁŘE NEZOBRAZUJÍ, DEJTE „Číst více“

František-FKDP

Lis
17
Čt
ZAVÍRÁNÍ ALP
Lis 17 – Lis 20 celý den

Výlet do nižší části alpského pohoří, kde budou ty nejlepší podmínky na užití si pohody a řádného zavření těchto krásných hor. Přesné místo i čas odjezdu (určitě to bude z 16. na 17.11.) bude ještě upřesněno, sledujte komentáře. Důležité je odjet!!!

Vhodné i pro něžná pohlaví. Maximální počet účastníků: 8. V případě většího zájmu se pokusím najít místo pro víc zájemců.

Pro
2
POSLEDNÍ SLANĚNÍ
Pro 2 – Pro 4 celý den

Obří důl a zimní panoramata Krkonoš, dobře chlazené pivečko a mnoho dalších šňapsů, hudba a zpěv, výletování či povalování se u chaty nebo v ní, možnost opět si vyzkoušet něco z toho, co by nám mohlo někdy či někde zachránit to chatrné zdraví. Prostě totální, ale nádherný úlet na konci roku, navazující na VÝROČKU ve Vulkánu.

Pro
27
Út
KILIMADŽÁRO 2022-2023
Pro 27 2022 – Led 8 2023 celý den

Abych splnil slib daný našemu prezidentovi, nabízím vám 12tidenní trekový výlet do africké Tanzánie s výstupem na vrchol Kibo 5.895m, nejvyšší ze tří vrcholů (Mawenzi, Shira) tohoto  stratovulkánu Kilimandžáro. Oproti mému předchozímu výstupu je možnost si výlet zpestřit sestupem z vrcholu do kráteru s přenocováním v kráteru. A když bychom už byli v Tanzánii, tak součástí výletu i ceny by byla 3-denní návštěva safari. Výstup je bez nosičů a bez kuchařů a to z důvodu snížení celkové ceny.

Aklimatizace by byla při výstupu na Kilimandžáro, z tábora Horombo Hut do sedla po vrcholem Mawenzi a zpět v sousedství Kilimandžára, pokud bychom vystupovali klasickou cestou tzv. Marangu route. Jinak na výstupové cestě na vrchol se můžeme dohodnout později. Předpokládaný odlet po 27.12.2022. Počet účastníků nejméně 8, aby byla cena příznivější, tedy kolem 60.000,- Kč.

Další info – Zdeněk Kudrnáč – 777017117