Plán akcí

Říj
28
St
MODŘÍNOVÉ HÁJE – ŠUMAVA – ZRUŠENO!!!
Říj 28 – Lis 1 celý den

COVID-19 ZAÚŘADOVAL!!! ANI PŘIPRAVOVANÝ NÁHRADNÍ PLÁN NELZE USKUTEČNIT. TAKŽE INDIVIDUÁLNĚ DO PŘÍRODY A TŘEBA SE NĚKDE POTKÁME. STAČÍ DO DEVÍTI ZABIVAKOVAT. 🙂 NÁPADY MI JIŽ NA EMAIL CHODÍ…

 

Tentokráte budeme obdivovat oblíbené jehličnany ve zlatém hávu na Šumavě – pokračování v přechodu z roku 2015: z Nového Údolí směrem k Železné Rudě. Nejlépe mimo hlavní trasy, ať vidíme více než běžní turisté, (elektro)cyklisté. Vše bude zde průběžně upřesňováno, ale určitě to bude příjemný a nezapomenutelný výlet. Spí se venku, v přístřešcích, ubytovnách. Spíše neplánovaně, takže podle toho si každý individuálně sbalí. Vhodné i pro něžná, lehce trénovaná pohlaví!

František-FKDP

Lis
14
So
ZAVÍRÁNÍ ALP
Lis 14 – Lis 17 celý den

Výlet do nižší části pohoří, kde budou ty nejlepší podmínky na užití si pohody a řádného zavření těchto krásných hor. Přesné místo i čas odjezdu (určitě to bude z 13. na 14.11.) bude ještě upřesněno. Důležité je odjet!!! Vhodné i pro něžná pohlaví. Maximální počet účastníků: 8!!!

Pro
4
POSLEDNÍ SLANĚNÍ
Pro 4 – Pro 6 celý den

Obří důl a zimní panoramata Krkonoš, dobře chlazené pivečko a mnoho dalších šňapsů, hudba a zpěv, výletování či povalování se u chaty nebo v ní, možnost opět si vyzkoušet něco z toho, co by nám mohlo někdy či někde zachránit to chatrné zdraví. Prostě totální, ale nádherný úlet na konci roku, navazující na VÝROČKU ve Vulkánu.