KILIMADŽÁRO 2022-2023

Abych splnil slib daný našemu prezidentovi, nabízím vám 12tidenní trekový výlet do africké Tanzánie s výstupem na vrchol Kibo 5.895m, nejvyšší ze tří vrcholů (Mawenzi, Shira) tohoto  stratovulkánu Kilimandžáro. Oproti mému předchozímu výstupu je možnost si výlet zpestřit sestupem z vrcholu do kráteru s přenocováním v kráteru. A když bychom už byli v Tanzánii, tak součástí výletu i ceny by byla 3-denní návštěva safari. Výstup je bez nosičů a bez kuchařů a to z důvodu snížení celkové ceny.

Aklimatizace by byla při výstupu na Kilimandžáro, z tábora Horombo Hut do sedla po vrcholem Mawenzi a zpět v sousedství Kilimandžára, pokud bychom vystupovali klasickou cestou tzv. Marangu route. Jinak na výstupové cestě na vrchol se můžeme dohodnout později. Předpokládaný odlet po 27.12.2022. Počet účastníků nejméně 8, aby byla cena příznivější, tedy kolem 60.000,- Kč.

Další info – Zdeněk Kudrnáč – 777017117

5 komentářů

 1. František-FKDP:

  Paráda, Zdendo!!! Jen tak dál, další a další akce. Třeba ještě ty slibované ferraty. 🙂

 2. Zdeněk Kudrnáč:

  Kilimandzaro – korekce programu i ceny!!
  Vzhledem k tomu, že zvířátka můžeme vidět i u nás a především a tím bude korigovat cena, rozhodli jsme ke korekci programu s tím, že akci uděláme pouze s výstupem na Kili a tedy bude 8 denní, max 9-denni, to podle letenek. Absenci safari klesne cena cca o 15.000 Kč na konečnou někde mezi 55 až 60.000,- Kč.
  Kdo byste měli ještě zájem o účast , prosím napište nejdéle do 26.11.2022, kd, budu rezervovat letenky a především musím rezervovat chatky na vystupive trase. Hezký den všem.

 3. František-FKDP:

  Zdenda hlásí z Afriky úspěšný výstup!!! 🙂

 4. František-FKDP:

  Bratr Píno (první zprava) posílá vrcholovou fotku (viz úvod) a za všechny všechny pozdravuje! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *