MODŘÍNOVÉ HÁJE – České středohoří – pravý břeh Labe mezi Litoměřicemi a Ústím nad Labem

Uvidíme, co tentokráte budeme obdivovat. Zajisté oblíbené jehličnany ve zlatém hávu v místech, kde ještě MH neproběhly!

Vše bude zde průběžně upřesňováno, ale určitě to bude příjemný a nezapomenutelný výlet. Stačí se podívat na ty předešlé MH. Spí se venku i pod střechou, podle dohody, takže podle toho si každý individuálně sbalí. Vhodné i pro děti a něžná pohlaví!

Je možný odjezd již 27. odpoledne, i toto zde bude upřesněno.

ZÁJEMCI HLASTE SE, OPĚT PŮJDE O AKCI S OMEZENÝM POČTEM ÚČASTNÍKŮ!!!

PRO VÍCE INFORMACÍ, POKUD SE KOMENTÁŘE NEZOBRAZUJÍ, DEJTE „Číst více“

František-FKDP

9 komentářů

 1. František-FKDP:

  Je rozhodnuto, vrátíme se ke konci MH 2019, do Českého středohoří. 😉

  Přesné pokyny zde budou ještě uvedeny, ale předběžně půjde o odjezd 28.10. ráno (asi 6:08, https://1url.cz/@MH2022) z HK směr Litoměřice a poté budeme putovat po pravém břehu Labe směrem k Ústí nad Labem. Bude to „trošku“ nahoru a dolů, ale to bude pro členy horolezeckého oddílu hračka. 🙂

  Doporučuji se včas nahlásit, do středy 19.10., aby se mi lépěji plánovala venkovní místa na spaní, případně i jedna noc pod střechou. 😉

  Pro ty, kteří by měli problém dostat se tak brzy do HK, se to pokusím nějak vyřešit s příjezdem již ve čtvrtek večer a následným přespáním, třeba ve Stěžerách.

 2. František-FKDP:

  Trasa: https://1url.cz/@MH2022trasa 🙂

  Lze ji případně upravit dle vzájemné dohody. 😉

 3. Šíma:

  Ahoj oddíle,já mohu vyrazit na MH už ve čtvrtek ráno.Bylo by to fajne,kdyby se vám chtélo vyrazit už ve čtvrtek. Zdravím Šíma

  • F.:

   Nu, napadá mě jet 27.10. z HK ve 12:08 vlakem do Litoměřic (14:44) s přestupem v Nymburku, sehnat tam ubytování a poznat toto město. Případně se večer přivítat s těmi, kteří by tam tento den též chtěli přijet. Ale to se včas nahlaste, kvůli ubytování. Do neděle, 23.8.

   Ráno pak pokračovat směr Radobýl a dál, podle naplánované trasy. Kdo přijede v pátek ráno, může se přidat někde na trase Litoměřice – Radobýl – Velké Žernoseky. Samozřejmě se lze připojit kdykoliv a kdekoliv během celých MH.

 4. Vrbka:

  Ahoj,

  za mě OK. Jen bych v pátek jela klidně o hodinu-dvě déle. Podle mě to stačí, ale když jinak nedáte, tak pojedu s vámi:) takže prosím ubytko i pro mě.

  A ještě dotaz: pak už budeme spát venku? Nebo je šance i na spaní pod střechou v posteli.

  • F.:

   Dobře, přijeď za námi v pátek jak uznáš, asi již budeme na cestě, tak se spojíme. Spaní ty další dny zatím neřeším, ale těším se na teplo ohně a hvězdy nad hlavou.

 5. Anonym:

  Zdravím příznivce Modřínových hájů,
  ani já si tuto skvělou akci nenechám ujít. Připojuji se k partě, která chce vyrazit už ve čtvrtek. Litoměřice doporučuji, bezva hospody, jen o nich vědět a já o nich něco vím. Možná by stačilo do Litoměřic dojet v 16:44. Asi by nebylo dobré drobit hned na začátku partu na dvě skupiny podle odjezdu z HK. 27. 10. v 14 hodin na nádraží HK by mohl snad stihnout každý.
  Cyr

 6. Vrbka:

  Jééé… já napsala v pátek, ale počítám, že pojedu ve čtvrtek a když pojede většina v poledne, tak samozřejmě pojedu taky. Zkusila jsem pozdější odjezd, nevyšlo to, takže se přidám ke čtvrtkům v poledne:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *