Kilimandžáro – Meru

V termínu od 25.2. do 7.3.2015 vyrážíme ve čtveřici na nejvyšší vrchol Afriky Kilimandžáro (Uhuru Peak) – 5.895m a ještě předtím na aklimatizační výstup na sousední Mt. Meru 4.566m. Budeme fotit a filmovat, takže v Martinkovicích bude na co koukat. Z našeho oddílu jede Zd. Kudrnáč a Parťák.

7 komentářů

 1. Cyr:

  Tak se těším, říjnový termín je Váš.
  Cyr

 2. Adéla:

  Šťastnou cestu, chlapi!!! Ady

 3. tata_FIDO:

  Jak to vlastně dopadlo byl úspěšný výstup na vrchol?

  • Zdenek:

   Vrchol byl náš 4.3.2015 v 7,30 hodin, počasí ideální, vítr jen minimální, teplota před východem slunce asi kolem -5, jinak 10, obloha jasná, výstup za úplňku, no prostě idylka. Fotek máme jen málo, ale chystám film a některém ze srazů dáme jak Kili, tak přivezu i loňský Elbrus. Zdenek Ku.

   • Anonym:

    všichni a bez problémů?, nezbývá než gratulovat

    • Zdenek:

     Ze čtyř jsme vylezli 3, Jana to nedala, byla KO. No a nevím, jestli to bylo úplně bez problémů. Načasované to bylo super, ale mezi aklimatizací a výstupem na Kili to chtělo den volna. My to mastili bez odpočinku a po návratu z Kili jsme ještě sestoupili do druhého tábora (14km). Byli jsme utahaní a nevyspalí. Další den jsme přidali ještě dalších 20km dolů na gate a byli jsme rádi, že jdeme na hotel. Druhý den jsme si už ale užívali. Film ale řekne mnohé podrobněji. Zdenek Ku.

   • František-FKDP:

    Též gratuluji a těším se na to promítání!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *