110 let TJ Sokol Stěžery

 

 

 

 

Sokol bude slavit 110 let, viz přiložený plakát. Bude to skvělá akce. :-D

Náš oddíl byl požádán o organizaci nedělní štafety 110 x 1 km. Prosím o maximální podporu, tedy účast ve štafetě, viz další plakát. Běh není podmínkou. ;-)
 
A teď to hlavní: lze to pojmout jako seznámení členů našeho oddílu se Stěžerami a vším, co tato obec nabízí. Ubytovat se lze na zahradě v kolonii se sociálním zázemím, vzdálenou 350 m od hřiště.  Vhodné pro stany, obytňáky, jako cyklovýlet (kola budou bezpečně uzamčena na Hradě)… Např. v sobotu večer je hodnotný program, ovšem účast na něm není podmínkou, můžeme si udělat vlastní posezení.
 
Těším se na hojnou účast!!! Tu ovšem nahlaste. Děkuji.

3 komentáře

 1. F.:

  Info od předsedy Přemka.

  Blíží se oslava a začínáme své plány realizovat. Od pondělí 11.09.2023 budou lístky na sobotní koncert kapel Vendetta a AC/DC tribute.
  Cena v předprodeji je 200,- Kč, na místě potom 300,- Kč. Děti do 15-ti let mají vstup zdarma. Předprodej je na OÚ ve Stěžerách, nebo u paní Homolkové a od dnešního dne nově taky ve Sport baru u Jirky Gabriela !!!!
  Chci Vás tímto poprosit o propagaci akce a zároveň informaci, kolik lístků chcete do Vašeho družstva či oddílu. Rád Vám je připravím.

 2. Vrbka:

  Kdo byste chtěl prijit pomoct s organizací, tak přikládám informace k organizaci:

  Sraz v 8:15 na hřišti.

  Start štafety je v 9:45. Takže budeme mít cca 1:15 hodiny na nachystáni vseho- vytyčení trasy, příprava startu a cíle, apod.

  Přes den pak bude potřeba, aby bylo více lidí ( alespoň 2-3) stále na startu a cíli a pomohl nám s organizací účastníků.

  Předpokládaný konec 16-18. Těžko odhadnout, ale máme se snažit trefit přestávku v hlavním fotbalovém zápase na hřišti cca 17:15😁 A při tom vyhlásit některé kategorii účastníků – nejmladší, nejstarší, nejrychlejsi a co nás ještě napadne.

  Veškeré potřebné věci jsme zatím zajistili a v neděli i dovezeme.

  Tak to je zatím vše a těším se v neděli

  Jana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *