Je po Vulkánu (11.7.), 30. Dýchánku s JT (4.-7.7.), svatbě Danči a Martina (13.7.) a předání Jerryho poháru (15.7.)

Milí dovolenkáři,
 
přeji krásné léto a dovoluji si vám přednést několik událostí začátku tohoto léta ;-).

 
30. Dýchánek s JT okolo ČR, 4. – 7. 7. 2019,
proběhl cca 85 km pěšky i po asfaltu v CHKO Jeseníky a v Zlatohorské vrchovině přes nejvyšší bod Hynčické pahorkatiny. Žulovou jsme propili po hospodách (taková primitivní zábava) a tak jsme skončili v Jeseníku… 
 
https://spagri.rajce.idnes.cz/2019_07_Dychanek_s_JT_okolo_CR_30_Mesto_Albrechtice_-_Jesenik
 
Nezoufejte, už jenom jednou, max. dvakrát… Lesu zdar, Špágři
 
 
Vulkán, 11 . 7. 2019,
zprvu poklidný večer v podání Františka, mě Ady, Jíry, Marcela a Kancléře, jsme si užili lahodnou večeří a povídáním. Kuchař, který byl rád za hosty v prázdné putice, nám servíroval poctivé porce.
 
Povídáme si o chystající se víkendové oddílové svatbě, vzpomínáme na retro kazeťáky, kotoučáky, lezeme po horách, vracíme se k Mont Blancu 1997 (přechod) a 2002, Jíra s Marcelem plánují Berninu, František si dává zelenou na Knížete a vypráví své zážitky z dovolené s rodinou z Alp, kde měli „mrtě sněhu všude“. František nám odchází a Kancléř začíná vymýšlet, jak se zbavit Miládky, abychom mohli přijet k němu na chaloupku (vypadá to na říjen 😉 ). Marcel vypráví o svém výletu na Sněžku: „Stále jen překračuješ vodítka čoklů!“ Jíra vypráví o dovolené na Watzmannu. Kancléř se opět ujímá slova a zavádí nás do Řecka, kde poprvé zkoušel šnorchlovat, fotit pod vodou a přivezl si 3 kameny jako suvenýr. Ještě že ne močové, ledvinové či žlučové :-D. Ukazuje nám též své řecké akty focené na samospoušť 8-).
 
 
Svatba Danči a Martina, 13. 7. 2019,
se uskutečnila v Českém ráji na Hruboskalsku pod Zelenáčem. Veškeré svatební přípravy proběhly na chatě Svinčice v Horním Lochově. A jak se patří i oddíloví členové přijeli svatebčanům popřát hodně štěstí a užít si s nimi svatební veselici. Je mi též milou povinností zapsat a tím tedy i zvěčnit Martinovo prohlášení: „Za 5 let vítejte na afterparty!“
 
Předání Jerryho poháru, 15. 7. 2019

(Autor – FKDP) Po ukončení pravidelné pondělní Plážovky měla hlavní pořadatelka Turnaje o Jerryho podání Jana milou povinnost předat pohár s doplněnou cedulkou letošním vítězům – Jířovi, Moničce a Kubovi (chyběl). Předtím jsme si ale nejdříve pěkně zahráli, poseděli a pak tleskali. Monička jej na závěr vrátila na čestné místo ve Sportbaru. Tak zase za rok.

 
 
 
Přeji příjemné letní cestování, Ady
 
 
 
 
 

První komentář

  1. František-FDKP:

    Další pěkný oddílový report, hezky poskládaný. Tradice neporušena, Vulkán žije! A oddíl též. 🙂 Děkuji, Ady.

    Tak opět 8.8. Nezapomeňte!!! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.