Je po Vulkánu (13.8.), předání poháru JP (3.8.), Sedmihorkách alias Branžeži (20.-24.8.), úspěchu během MHFF (30.8.)

Také další letní měsíc přinesl několik zážitků, o kterých lze psát na našich stránkách. Hodně se i lezlo, což lze sledovat v Diskusi. Výkony opravdu hodnotné.

 

 

 

Předání poháru Jerryho podání, 3.8., probíhá vždy s odstupem od samotného klání, neboť je potřeba vyrobit a doplnit cedulku s vítězi. Vrbka se toho opět zhostila na výbornou a tak je podstavec doplněn o letošní zlaté ruce a jednu, tu nejdůležitější, ale kochající se – opravdovou vítězku Jerryho podání.

 

Vulkán, 13.8., proběhl v komorní sestavě, zpočátku dokonce ve dvou skupinách, než zjistili, že je dělí zeď. Účatníky byli Čejpíci, Bengo a prý nový člen oddílu Honza. Nu, snad jej uvidí i někdo jiný. Fotky nejsou, poznámky téměř žádné, ale důležité je, že tradice nebyla přerušena. Díky za to!

 

Branžež v Sedmihorkách, 20.-24.8., proběhla. A proč zrovna tam? To byl skvělý nápad Lídy ve Ždárkách, která to jen tak střelila od boku. (Mimochodem, kdy bude článek, organizátore Libore?) A jelikož byly v květnu zavřené, byla tu skvělá možnost si tento kout Českého ráje užít i letos. (Branžež je stále zavřená, řeší se převzetí býv. nájemcem od Českých lesů.)

Ale teď k akci samotné. Bylo tam skvěle, sešli jsme se již ve čtvrtek. A vydrželi do pondělka, díky touze v neděli dopoledne narazit další sud. Prostě parádní, tradiční zážitek, skvělá společnost. Fotky snad řeknou vše.

Všem horolezcům, horolezkyním a horolezčatům děkuji za to, že si našli cestu na toto krásné místo pod ještě krásnější skalní město.

 

 

Teplice n. M., 30.08. (příspěvek Martina Dv.), proběhl 27. ročník závodu LA SPORTIVA Cross zařazený do celoročních seriálů Primátor Cup a Velká cena východních Čech 2020.

Ve skupině horolezci a MUŽI „C“ (45–54 let) získal Drahomír Randa krásné druhé místo. Slavnostní vyvěšení poháru vč. medaile bude v pondělí 7.9. 2020 ve Sporbaru Stěžery (po plážovce cca 19 hod). 

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším ročníku.

 

 

Tak a to je vše. I v září se nabízejí akce, které některé upoutají a setkáme se tam. Těším se.

 

František-FKDP

 

PS: a ještě něco se v srpnu podařilo, ale to bude samostatné čtení.   

První komentář

  1. Ady:

    Ahoj, moc vás všechny zdravím.

    Koukám, že každý příspěvek má svého oslavence :-). GRATULUJI!!!

    Františku, děkuji, je to parádní poohlédnutí na letní čas. Samozřejmě se MOC těším na další srpnové čtení, ráda se vrátím v čase zpět :-).

    Mějte se krásně, Ady

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *