Je po Vulkánu (9.3.) a dalších únorových aktivitách

Měsíc únor ubíhal, bláto se střídalo s mrazíky, déšť se sněhovými plískanicemi a vlahý východní vánek s ledovými severozápadními vichřicemi. Prolákliny v zoraných polích se měnily v obrovské kaluže, kam se soustřeďovala voda z vyšších poloh a odkud se zatím neměla čas vsáknout do okolní půdy. Do zpěvného ptactva se vléval nový život, aby vyzpívalo tušení příchodu jara.

Tento report bude stručný, ač akcí bylo v únoru povícero. Všechny ale mají své články, tudíž zde zmíním jen těch pár aktivit, o kterých mnozí zasvěcení vědí, ale široké oddílové veřejnosti zůstávají neznámé.

Ještě zmíním, že máme (mně známé) dvě WhatsAppové skupiny, lezeckou a skialpovou, tudíž kdo by se do nich chtěl přidat a být informován o těchto aktivitách, dejte mi vědět.

 

Vulkán, 9.3., byl veselý a hojně navštíven. I poznámky jsou, tudíž je o čem psát. Předně je zde Zdenda, navrátilec z Kilimandžára. Příjemné vyprávění. Zjišťuje se věkový průměr: 57,3. Též se řeší trička, ta červená chválí i chlapi. Nezapomeňte si objednat!!! Skialpujeme v Krkonoších, Karel pamatuje původní Výrovku, lezeme na stěně, plánují se Velikonoce.

Objednávají se panáky: od rána jsem díky dceři Míše a její Marušce potřetí dedečkem!!! A kdo jich má víc? Zdenda vyhrává, jen neví přesně, kolik a kde.

Máme telefonický koutek, vyhrává se sázka za udržení p. Zemana u vesla celých 5 let, stěžerská sekce mění MHD na taxi, aby pak stejně jela noční sockou, pro ortodoxní lezce, kteří nechtějí být v horolezeckém oddíle navrhuji lezecký oddíl Kun.. chyt (… modří už vědí!), Karel by se zase rád ucházel o křeslo prezidenta HO Stěžery a ve 22:30, po posledním panáčku, každý odchází po své práci.

Bylo to milé setkání, těším se opět za měsíc!

 

 

Pokračují pravidelné vocapové příspěvky.

 

Radovánky skialpové, kde se dalo. Přispěli: Bosák, Alby, Sojka, Zelí, Mára, Čejpik a já.

 

Radovánky lezecké, kde se dalo. Přispěli: Vilda, Kačka, Rosťa a já.

 

Radovánky jiné, kde se dalo. Přispěli: Ady, Kačka, Vrbka, Bosák, Zdenička a já.

 

Tím je tento krátký report u konce. Snad i to málo nejen pravidelného čtenáře/čtenářku potěší.

 

 

František-FKDP

2 komentáře

  1. Adéla:

    Šťastné vykročení do světa přeji Marušce, čisté radosti života Míše. Příjemné chvíle s vnučkou, Františku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *