Archiv rubriky: Akce 2005

Alpy (16.-20.11.2005) – plán

Než se mi podaří vložit nějaký komentář k našemu výletu do Vysokých Taur, měl bych další nabídku. Ale snad jen třemi slovy: bylo nám krásně.

Rubriky: Akce 2005 | Napsat komentář

Adršpach (Křížák) 9.10.2005

 Jenom jsem chtěl napsat, že jsme si s Honzou a Petrem pěkně polezli a taky bych se pokusil přiložit pár obrázků, abyste viděli, že bylo především nádherně podzimně. FKDP  

Rubriky: Akce 2005 | Napsat komentář

Je po Vulkánu (6.10.05)

Tak jsme se výjimečně sešli o týden dřív.

Rubriky: Akce 2005, Vulkán | Napsat komentář

Lezení po cihlové zdi

Jelikož jsme z různých důvodů nemohli odjet na společnou dovolenou s dalšími členy oddílu, tak jsme si alespoň s Martinou udělali jedno pěkné nedělní dopoledne na cihlové zdi za VLA (Vojenská lékařská akademie).

Rubriky: Akce 2005 | Napsat komentář

Obřák – brigáda, 7. – 9.10.05

Jako každý rok, i letos je potřeba doplnit zásoby dřeva na chatách v Obřáku a i něco pospravovat.

Rubriky: Akce 2005 | Napsat komentář

VYSOKÉ TAURY (26. – 30.10.05) – plán

Blíží se čas podzimní, a krásné modřínové háje v barvě žluté jsou k vidění hlavně v Alpách. Nezbývá tedy, než vyrazit za nimi, sami nepřijdou.

Rubriky: Akce 2005 | Napsat komentář