Skialpový Obřák, 9. ročník, díl třetí, 25.-26.3.2023

Báječným předskokanem nám byl Jerryho výstup, však do Obřáku jsme se opět těšili :-).

 

Tradičně je jeden ze Skialpových Obřáků pokračováním akce Jerryho výstupu na Černou horu. Ani letos tomu nebylo jinak, jak již František popsal ve svém článku – https://www.hostezery.cz/je-po-vulkanu-13-4-jerryho-vystupu-na-cernou-horu-25-3-a-dalsich-breznovych-aktivitach/.

Počasí, sněhové podmínky, zábava, vše objednané včas a s nejlepším úmyslem. Jen jsem asi uvedla jiné souřadnice místa konání. Stálice to neodradilo, ostatní si užívali někde jinde 😉 .

Z Černé hory se vydáváme směr Obřák ve čtyřech. Sojka končí i se sněhem na kafíčku u Kolínské, že prý se raději vrátí za kamarádem 😎 . František vydrží až k Bufetu na rozcestí bez kafíčka, že se též prý raději vrátí za kamarádem 😎 .

Nu, zůstali jsme si s Jírou pro sebe a bylo nakonec v tomto marastu deště a vichru překvapivě plno na všech cestách. Hned v Bufetu jsme potkali Monču Hradilovou se Žofkou. V Obřáku jsme přivítali Pekyho a Fandu s Anetkou. Její outfit nás opravdu bavil. Libor přišel po koncertu složit hlavu do vyhřáté chalupy. A ráno tradičně se snídaní přichází Rukavičkách, aby s Liborem v dešti pokořili další kopce.

Akce opět úžasná, hlavně v noci… 🙂

Díky moc, Ady

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *