Plán akcí

Čvn
17
PŘÍHRAZY
Čvn 17 – Čvn 19 celý den

Lezení, výletování, plavání, opékání buřtů a popíjení lahodných moků z místních pivovarů v krásném koutě Českého ráje.

František-FKDP

Čvc
2
So
ČERVENCOVÉ TATRY
Čvc 2 – Čvc 6 celý den

Lezení v krásných cestách na krásných štítech v okolí Chaty pri Zelenom plese alias Brnčálka. K tomu i výletování po okolí a trávení večerů v příjemném prostředí chaty. Vhodné i pro něžná pohlaví! Odjezd v noci z pátku na sobotu, návrat navečír ve středu.

Vhodné jako příprava do Alp!

Zájemci o lezení, hlaste se do 30.4.!!! Poté budou volná místa nabídnuta turistice (i ti se mohou začít hlásit, do pořadníku – rozhoduje).

 

František-FKDP

Srp
6
So
Letní Alpy – srpnové – Wallis
Srp 6 – Srp 14 celý den

V plánu mám Walliské Alpy – Täschhorn, případně Lendspitze. Lze i jiné vrcholy v okolí, podle chuti dalších přihlášených, kteří na ty náročnější vrcholy nechtějí.

Aklimatizace bude v Bernských Alpách.

Pro náročnější alpské lezení doporučuji všechna oddílová setkání, kde se dá lézt a něčemu se naučit, přiučit, vylepšit. Je potřeba si častěji sáhnout na skálu a mít něco v nohách. Hlavně umět s lanem v každé situaci.

 

František-FKDP

Srp
26
BRANŽEŽ – nebo jinde? – bude doplněno
Srp 26 – Srp 28 celý den

Lezení, výletování, plavání, hraní míčových her, válení se, opékání buřtů a vyprazdňování sudů v krásném koutě Českého ráje. Vše spojené s oslavou mých narozenin, na kterou srdečně zvu všechny, kteří mě znají a také známé těchto známých. Přijet můžete kdykoliv, někteří tam budou již od čvrtku 25. a někdo až do pondělí 29.!!! (Dejte vědět včas, kdo to takto plánuje.)

Pokud bude Branžež stále zavřená, sejdeme se v jiném kempu. Budu zde včas informovat.

František-FKDP

Zář
16
SETKÁNÍ V MARTÍNKOVICÍCH v Martínkovice
Zář 16 – Zář 18 celý den

Tradiční setkání milovníků hor a přírody vůbec. Výlety, lezení, promítání, vyprávění, vzpomínání, plánování, spousta dobrých kamarádů a kamarádek, pohoda. Plán  promítání bude doplněn!!! Viz „Číst více“ a „Komentář“!!!

Zájemci, určitě se včas nahlaste, ať se ví, s kým se může počítat a podle toho připravit občerstvení, vč. pivečka!!!

 

Cyr.

Říj
1
So
PÁLAVA v Horní Věstonice
Říj 1 @ 9:00 – Říj 2 @ 19:00

Burčák ve sklípku a lano na skále nám budou největšími kamarády. K tomu může být i kolo nebo výlet jen tak. A třeba takové povalování se před vinným sklepem… Nádhera!

Podle počtu zájemců se určí dopravní prostředek. Odjezd může být upraven dle dohody.

Cestou tam nás čeká výlet s překvapením nebo rovnou hurá na lezení!

 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 8!!! Přednost mají řádně nahlášení dospělí oddíloví členové!!!

Pro
27
Út
KILIMADŽÁRO 2022-2023
Pro 27 2022 – Led 8 2023 celý den

Abych splnil slib daný našemu prezidentovi, nabízím vám 12tidenní trekový výlet do africké Tanzánie s výstupem na vrchol Kibo 5.895m, nejvyšší ze tří vrcholů (Mawenzi, Shira) tohoto  stratovulkánu Kilimandžáro. Oproti mému předchozímu výstupu je možnost si výlet zpestřit sestupem z vrcholu do kráteru s přenocováním v kráteru. A když bychom už byli v Tanzánii, tak součástí výletu i ceny by byla 3-denní návštěva safari. Výstup je bez nosičů a bez kuchařů a to z důvodu snížení celkové ceny.

Aklimatizace by byla při výstupu na Kilimandžáro, z tábora Horombo Hut do sedla po vrcholem Mawenzi a zpět v sousedství Kilimandžára, pokud bychom vystupovali klasickou cestou tzv. Marangu route. Jinak na výstupové cestě na vrchol se můžeme dohodnout později. Předpokládaný odlet po 27.12.2022. Počet účastníků nejméně 8, aby byla cena příznivější, tedy kolem 60.000,- Kč.

Další info – Zdeněk Kudrnáč – 777017117