Plán akcí

Bře
28
Čt
VELIKONOČNÍ (ski)ALPY
Bře 28 – Bře 31 celý den

Odkaz: chata se bude hledat, vítám tipy.

Odjezd: v noci z 27. na 28.3.

Návrat: nejdříve v neděli večer. Hlavně ale tak, abychom byli o Velikonočním pondělí doma.

Počet účastníků: 8! Ať se lépěji hledá winterraum. Případné rozšíření je o vlastní dopravě a dalším hledání. Podle počtu nahlášených se to bude případně řešit. 

Další informace sledujte v komentářích, viz „Číst více“!. Taktéž tam můžete sami psát.

 

František-FKDP

Bře
29
Skialpový víkend na Děvíně č. 2 v Modrý důl a ještě kousek dál...
Bře 29 @ 17:00 – Bře 31 @ 15:00

Zdravím a zároveň srdečně zvu všechny skialpové příznivce a milovníky zimních radovánek do Modrého dolu na pohodový víkend na chatě Děvín. 

Ubytování je na chatě Děvín. Je to poslední chata v Modrém dole. Spacáky nutné. Podobné vybavení jako na Stěžerech chata 3. Jen trochu větší pokoje. Veliká společná kuchyň s kamny. Kuchařky mohou i upéct v troubě. :-) Na chatu se jde cca 1,5, hod. Žádný skútr ani rolba tam nedojede. Vše si musíme donést sami tak se sudy nepočítejte. Jedině pokud by se našel nějaký Ilja Muromec. :-) Voda i stále splachující záchod je v chalupě. 

Ceny jako loni  150 Kč absolvent , 200Kč cizí, 70Kč dítě, 300Kč kamna/den.

Uklízíme si sami před odjezdem.

foto: https://www.nfgtu.cz/…ine

Předpokládám že budeme odcházet z Pece kolem 19 hod. v pátek .

Těším se na vás, Ivka Pekoška.

Tel: 776 144 893

 

Kvě
4
So
MÁJOVÉ ALPY
Kvě 4 – Kvě 8 celý den

Čeká nás hodnotný, několikadenní výlet do Alp, tak proč jej pořádně neužít! Třeba jako v roce 2023 na skialpech v terénech a na upravených sjezdovkách někde v okolí ledovce. Není podmínkou! Též pěkné turistice/vysokohorské turistice/polezenici/horolezectví se nebráním.

Můžeme o tom rozumně pohovořit.

František-FKDP

Pro
6
POSLEDNÍ SLANĚNÍ
Pro 6 – Pro 8 celý den

Obří důl a zimní panoramata Krkonoš, dobře chlazené pivečko a mnoho dalších šňapsů, hudba a zpěv, výletování či povalování se u chaty nebo v ní, možnost opět si vyzkoušet něco z toho, co by nám mohlo někdy či někde zachránit to chatrné zdraví. Prostě totální, ale nádherný úlet na konci roku, navazující na VÝROČKU ve Vulkánu.