Lezení začátkem června 20

Po týdnu převážně cyklistiky (v týdnu Zvičina, pátek z HK do Obřáku a v sobotu z Obřáku do Miletína) přišel čas opět na lezení.

V úterý po prací jedeme s Cíbou na Prachov, po cestě déšť, tak končíme na Suškách.

Začínáme Majorem – krásný, chytovatý, zajištěný, super rozlezovka.

Pokračujeme vlevo cestou To je Paráda –nástup jdeme přes borhák a díry. Správně je to prý přímo na kruh, ale nejištěno. Nad kruhem odvaha, morál a výše s přicvakávání jištění z Majora krásný horský lezení.

Pak lezeme Gradaci, Cíba kvůli dešti nastupuje 2x nicméně dává OS. Já v klíčovém boulderu padám, takže AF. Vršek nejtěžší, tam se mi ani nechtělo bojovat, tak dolez bezpečně Majorem.

Nakonec nám zbyl Supermajor. Megacesta, zajištěná, těžká, ale překrásná. Cíba AF a já musím za ním na TR. Ještě svítilo i slunce, bez MG, takže boj. Příště to půjde líp.

Při balení déšť, jak sviňa. Jinak to kolem nás chodilo celé odpoledne. Hold klikaři.

 

Ve středu odpol opět do skal, tentokrát jedu s Haničkou spolu Marťasem a Věrkou. Na Panťáku už je Sumec s Eli, Válec, Špásik….

Rozlez Stůl Rejpalů, pak Tělocvična. Zopakovat kroky v Dobytí Nebe na TR, prodloužit oba kruhy (hodně) abych se nebál a jde se na to. Hlava funguje tak se i daří. Moje první přelezené IX je na světě. Radost jak sviň. Někdy ještě RP, protože tam je ten rozdíl obrovskej….

 

O víkendu levej Labák, úterní klika skončila, tak trocha deště…..v sestavě Mlaďák, Sumec, Cíba a Johanka. V sobotu oblézáme Bleší trh, cesty krásný, schovaný pod převisem. I Buenos Dias s koutkem tak za VIIIa je  překvapivě suché. Večer žebírka u Kosti za odměnu.V neděli po ranním deštíku lezeme na Malého Ďábla cestu Zlaté Listí a vedlejší Palicí do Palice (morálek dole i pod ruhým) potom na Cimrmana Dobytí Severního Pólu nakonec Našim Národům – prvním pokusem úplný temno, a to jsem v tom viděl bojovat Cíbu. Na druhej s programem celkem na pohodu. Tak můžeme dom. I přeš vlhkost parádní víkendová polezenice.

 

A teď dál, výš a….

Život je krásný. Tak si ho užívejme. J

2 komentáře

  1. Bpsak:

    Dik za repprtik Jagyci… a samozřejmě klobouček dolů… skvělý výkony i popis… 💪💪💪👍😄

  2. František-FKDP:

    Po mých prvních letošních lezeckých aktivitách od ledna (od úrazu) se též konečně mohu vyjádřit k tomuto pěknému článku o lezení: skvělé výkony! Gratuluji k IX!!! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *